У Львові збиратимуть ялинки на утилізацію

14:00 23 січня 2019 р.

Комунальні служби Львова забиратимуть у середу, 23 січня, ялинки, які мешканці складуть поруч із контейнерами, і вивозитимуть їх на утилізацію в ЛКП «Зелений Львів».

Про це повідомили в середу, 23 січня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «25-26 січня машини ЛКП «Зелений Львів» будуть стояти за визначеними локаціями і приймати від мешканців відпрацьовані ялинки на утилізацію».

Директор ЛКП «Зелений Львів» Богдан Москвяк розповів: «25 і 26 січня з 11.00 до 15.00 наші машини будуть на вулиці Володимира Великого, 14а, Виговського, Шафарика, 15 та Хоткевича й проспекті Чорновола. Два дні будуть стояти наші машини і будуть приймати ялинки від мешканців. Ялинка має бути повністю очищена від декорацій, особливо дощику, металевих кріплень для іграшок, гірлянд. Не слід викидати ялинку в контейнер для сміття. Йдеться лише про натуральні ялинки».

dailylviv.com

До теми

13:44 22 жовтня 2021 р.

Закрили 4 магазини і попередили 4 ринки: у Львові покарали порушників карантину. Перелік (відео)

У Львові впродовж п’яти днів моніторингові групи перевіряють заклади харчування, магазини, транспорт та інші суб’єкти на дотримання карантинних обмежень. За підсумками перевірок уже складено десятки протоколів та прийнято рішення закрити чотири магазини до усунення порушень. Ще чотирьом ринках дали попередження. Також на одного водія наклали штраф.

Рубрика: Ситуації

12:34 22 жовтня 2021 р.

Забрав паспорт - зверніться в поліцію: У Львові назвали установи за кордоном, де заробітчанам шукати порятунку (відео)

Якщо українець або українка потрапили в трудове рабство за кордоном, то є низка структур, де їм допоможуть. Можна звернутися у фундацію “Ла Страда”, поліцію, правоохоронні органи, консульства і посольства України, релігійні та діаспорні організації.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу