У Львові затвердили план цивільного захисту | Новини Львова

У Львові затвердили план цивільного захисту

12:10 14 лютого 2020 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

Виконавчий комітет ЛМР затвердив «План основних заходів цивільного захисту Львова на 2020 рік та організаційно-методичних вказівок з підготовки населення Львова до дій у надзвичайних ситуаціях на 2020-2021 роки».

Про це повідомили в п’ятницю, 14 лютого, у Львівській міськраді. Як пояснив начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту ЛМР Віктор Іваніцький, план основних заходів цивільного захисту та організаційно-методичні вказівки розробляються щороку на наступний рік.

Ці заходи спрямовані на забезпечення готовності органів управління, сил та засобів цивільного захисту, підготовку керівного складу і фахівців органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів цивільного захисту, навчання населення діям в разі виникнення надзвичайних ситуацій, а також здійснення контролю за станом впровадження заходів цивільного захисту на державному, регіональному та місцевому рівнях.

Як інформував «Щоденний Львів», рятувальники на Львівщині отримають снігоболотоходи.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

18:23 10 серпня 2020 р.

11 серпня 37 вулиць Львова будуть без води

У зв'язку з проведенням планових робіт із заміни аварійної ділянки водопроводу діаметром 300 мм на вул. Ангарна, 3, завтра, 11 серпня, з 09.00 до 19.00 год буде призупинено подачу води до частини Залізничного району міста.

Рубрика: Ситуації

17:31 10 серпня 2020 р.

Карантин у Львівській області діє до 31 серпня

з 1 до 31 серпня 2020 року у Львівській області запроваджено карантин у зв’язку з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 (далі – COVID-19).

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Загрози для свободи слова від законопроєкту “Про медіа” 2693-д

Рубрика: Політика

Забудова у Львові під корупційним дахом

Рубрика: Економіка

Транспортний тупик у Львові - як виїхати

Рубрика: Економіка

Антиукраїнець - книга Олександра Савченка

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу