У Львові запровадили на кількох вулицях нову схему організації руху

09:20 5 липня 2018 р.


Фото: Zaxid.net

Площа Шашкевича, яка була на ділянці від вулиці Бандери до вулиці Дорошенка двосторонньою, стала односторонньою в напрямку до вулиці Дорошенка.

Начальник відділу комунального господарства Галицької районної адміністрації Ігор Савка повідомив у середу: «Відсьогодні, 4 липня, розпочала діяти нова схема організації дорожнього руху на невеличких вулицях нашого району. Йдеться про вулиці Бібліотечну, Матейка й Рилєєва та площу Шашкевича. Усі необхідні дорожні знаки встановлено. Однак ще між вулиці Технічна і вулиці Бібіліотечна буде облаштовано пішохідний перехід і встановлено острівець безпеки та ще один дорожній знак».

Ігор Савка розповів також: «Відповідно до нової схеми, площа Шашкевича, яка була на ділянці від вулиці Бандери до вулиці Дорошенка двосторонньою, стала односторонньою в напрямку до вулиці Дорошенка. Натомість на вулиці Бібліотечній замість одностороннього впровадили двосторонній рух».
Начальник відділу комунального господарства Галицької районної адміністрації доповнив: «Крім того, рух транспорту на вулиці Матейка, на ділянці від вулиці Рилєєва до вулиці Технічної розвернули в протилежний бік – до вулиці Рилєєва, а сама вулиці Рилєєва стала односторонньою в напрямку до вулиці Устияновича».

Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради, де також нагадали: «На звернення керівництва Львівського органного залу, наприкінці березня цього року, на території між Органним залом і вулицею Бандери було облаштовано пішохідну зону».

dailylviv.com

До теми

08:54 24 червня 2021 р.

Пекельна спека: у Львові горять автомобілі

Учора близько опівдня два екіпажі патрульних 3 батальйону майже одночасно виявили загоряння транспортних засобів в Залізничному та Сихівському районах Львова.

Рубрика: Ситуації

17:46 23 червня 2021 р.

Львівська міськрада побачила, що Концерн РРТ, як кажуть віряни УГКЦ, грає дурня

У Митрополичих садах у радянський час була радіовежа, розміщена на трьох сотках землі. Її завданням було перешкоджати "західним радіоголосам". Вежу вже розібрали, а її обладнання забрати звідти забули.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу