У Львові запрацювала регіональна комісія з реабілітації

12:45 9 квітня 2019 р.

Фото до новини


Фото: loda.gov.ua

У вівторок, 9 квітня, у Львові розпочала діяльність комісія, яка працюватиме над реабілітацією громадян, які були репресовані комуністичним тоталітарним режимом.

Про це повідомили в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Регіональна комісія прийматиме заявки на реабілітацію та здійснюватиме попередній розгляд документів. Подаватиме обґрунтовані висновки до Національної комісії з реабілітації, яка прийматиме остаточне рішення».

«Під час першого засідання обрали голову комісії. Ним став кандидат історичних наук, генеральний директор Національного музею-меморіалу жертв окупаційних режимів «Тюрма на Лонцького» у Львові Руслан Забілий, заступником голови – кандидата історичних наук, завідувача відділу новітньої історії Інституту українознавства імені Івана Крип'якевича НАН України Михайла Романюка, секретарем комісії – заступник начальника управління підтримання державного обвинувачення в суді прокуратури Львівської області Юрія Подіка», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Наступне засідання комісії заплановано на 15 травня. Заяви до регіональної комісії приймають у кабінеті №403 у будівлі Львівської ОДА на вулиці Винниченка (№18)», – повідомили також в облдержадміністрації.

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

dailylviv.com

 

Останні новини