У Львові замінили фрагмент зруйнованого колектора

12:45 15 листопада 2019 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

У Львові замінили на вулиці Олени Степанівни фрагмент зруйнованого колектора та змонтували два нових колодязі.

Про це повідомили в п’ятницю, 15 листопада, у Львівській міськраді, де також розповіли, що ремонтні роботи зі заміни колектора на вулиці Олени Степанівни тривають. Наразі комунальники замінили фрагмент зруйнованого колектора та змонтували два нових колодязі.

Ці аварійно-відновлювальні роботи триватимуть до наступного тижня. Щойно після їх завершення відновлять рух транспорту на цій вулиці, який наразі тимчасово обмежений.

Керівник служби каналізаційного господарства Володимир Васильченко розповів: «Провал трапився на столітньому каналізаційному колекторі. Причиною руйнування є тріщини бетонних стінок колектора унаслідок тривалого терміну експлуатації. На об’єкті працює спецтехніка та дві бригади робітників. Ми докладемо максимум зусиль, щоб виконати роботи якісно та швидко».

Як інформував «Щоденний Львів», 13 листопада унаслідок руйнування колектора трапився провал дорожнього покриття на вулиці Олени Степанівни.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

11:14 10 грудня 2019 р.

Львівська облрада відмовила пільговикам в автоперевезеннях, – голова ГО

Львівська обласна рада не заклала в бюджет на наступний рік кошти для відшкодування перевізникам за пільгові перевезення чи компенсацію втрат особам, які мають право на пільговий проїзд.

Рубрика: Ситуації