У Львові визначають рівень благополуччя

10:40 26 лютого 2020 р.

У Львівській міськраді запрошують пройти опитування для визначення рівня благополуччя у місті.

Про це повідомили в середу, 26 лютого, у Львівській міськраді, де також розповіли подробиці: «За ініціативи Фонду Народонаселення ООН в Україні, спільно з МолоДвіжЦентр, у Львові запустили опитування для визначення рівня благополуччя у місті. Цільова аудиторія проекту — 14-35 років, а опитування стосуються сфер медичного обслуговування, безпеки, навчання та працевлаштування».

«Опитування триватиме лише до 1 березня, тому молодь Львова просять долучатись. Опитування можна пройти за посиланням», – поінформували також у міськраді.

«У листопаді у Львові презентували сайт, на якому визначатимуть рівень благополуччя молоді в місті. За допомогою простих опитувань, до 1 березня 2020 року визначиться і сам показник індексу благополуччя. Опитування можуть проходити молоді люди від 14 до 35 років, авторизувавшись на сайті», – повідомили також у міськраді.
«Мотиваційною частиною проекту є винагорода за пройдені опитування у вигляді промокодів –знижки на стоматологічні послуги, настільні ігри, фотосесії, медіашколу та, навіть, знижки на оренду житла. Як бонус – можливість для міста публікувати свої опитування, які попередньо проходитимуть перевірку та погодження експертною комісією соціологів», – розповіли  також у міськраді.

Як інформував «ЩЛ», у Львові досліджували якість життя.

dailylviv.com

До теми

14:23 30 листопада 2020 р.

Керівництво держави проводить консультації, чи потрібен локдаун

Сьогодні представники Кабінету Mіністрів, відповідальні за запобігання поширенню коронавірусної інфекції, зокрема Міністерства охорони здоров'я, Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, Міністерства внутрішніх справ, а також Ради національної безпеки і оборони, зберуться на нараду, щоб дати прогнози розвитку епідемічної ситуації та визначитися, чи потрібно впроваджувати повний локдаун і коли.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу