У Львові досліджували якість життя

17:05 17 лютого 2020 р.


Фото: ukrinform.ua

«Інститут міста» презентувала основні показники дослідження «Якість життя у Львові 2019»

Про це повідомили в понеділок, 17 лютого, у Львівській міськраді, де також розповіли: «Індекс якості життя – інтегрований показник, що відображає суб’єктивне сприйняття мешканцями інфраструктурних умов та сервісного обслуговування в місті, а також соціопсихологічного клімату. Працівники «Інституту міста» опитали понад 1200 містян й виокремили основні показники дослідження «Якість життя у Львові 2019».

У міськраді також поінформували: «Основні результати дослідження – індекс якості життя респонденти оцінили на 3,43 із п’ятьох можливих. Інфраструктурою у місті мешканці задоволені на 3,23 (порівняно з 2018 різниця становить +13%), а сервісом наданих послуг – на 3,45 (різниця +3%). Індекс особистісного комфорту вперше за 2013−2018 роки знизився: з 3,81 (2018) до 3,39 (2019), а різниця між показниками становить -11%».

«У структурі індексу сфера транспорту посідає одну з найнижчих позицій, але протягом року мешканці побачили покращення та вище оцінили стан інфраструктури (з 2,81 до 3,01; +5%), а також обслуговування (з 2,97 до 3,21; +8%). 83,6% вважають, що вартість оплати за проїзд не відповідає якості перевезення», – повідомили також у міськраді.

«Близько 87,6% батьків зазначили, що поінформовані про шкільну реформу в Україні, а чверть із них – 25,2% – знають про принципи нової української школи. Лідером за рівнем довіри у Львові є релігійні установи (52%), а найнижчий рівень недовіри мешканці виявили до суддівського корпусу (-27%), прокуратури (-18%) та Державної фіскальної служби (-13%) у Львові», – розповіли: також у міськраді.

«51% підтримує побудову крематорію у Львові. 89% мешканців підтримують ідею побудови сміттєпереробного заводу. Кожен десятий мешканець (9,9%) був залучений до волонтерського руху, а майже кожен п'ятий – 20,5% – здійснював благодійні практики протягом року», – поінформували також у міськраді.

Як повідомляв «ЩЛ», Держекоінспекція у Львівській області оприлюднила результати «Перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства Квартирно-експлуатаційного відділу Львова».

dailylviv.com

До теми

14:23 30 листопада 2020 р.

Керівництво держави проводить консультації, чи потрібен локдаун

Сьогодні представники Кабінету Mіністрів, відповідальні за запобігання поширенню коронавірусної інфекції, зокрема Міністерства охорони здоров'я, Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, Міністерства внутрішніх справ, а також Ради національної безпеки і оборони, зберуться на нараду, щоб дати прогнози розвитку епідемічної ситуації та визначитися, чи потрібно впроваджувати повний локдаун і коли.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу