У Львові виявили 57 покинутих автомобілів

10:45 26 червня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак провів у вівторок, 26 червня, нараду за участю голів районних адміністрацій та патрульної поліції міста.

Про це повідомили у вівторок, 26 червня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Керівники районів провели обстеження підпорядкованої їм території та зафіксували кількість покинутих авто на території міста. Виявлено, що на вулицях міста – 57 покинутих автомобілів. За результатами наради було прийнято рішення про необхідність евакуації покинутих автомобілів та скерування листів власникам автомобілів щодо евакуації машин».

Сергій Бабак наголосив: «Занедбані, закинуті машини, які доводиться бачити на деяких вулицях міста, створюють незручності для мешканців і гостей Львова. Вони псують загальний вигляд міста, захаращують двори та на вулиці та можуть бути об’єктом використаним для негативних речей. Районними адміністраціями буде направлено листи власникам автомобілів про необхідність їх прибрати. У разі, якщо власники відмовляться від добровільної евакуації, або переміщення автомобіля, або власник відсутній, такі авто буде евакуйовано у порядку, передбаченому чинним законодавством України.

Зокрема, у Франківському районі – 12 покинутих автомобілів: на вулиці Городоцькій, 179 – автопричеп, на вулиці Горської, 2 – ВС 8722СВ, на вулиці Федьковича, 26 – автопричеп, на вулиці Федьковича, 26 – ВС 6394 СМ, на вулиці Горської, 2 – 780−03 ТО, на вулиці Княгині Ольги, 65 – ВС 7912 НС, на вулиці Городоцькій, 169 – ВС 1280 АХ. Продовження цього переліку – на сайті ЛМР.

dailylviv.com

До теми

17:46 23 червня 2021 р.

Львівська міськрада побачила, що Концерн РРТ, як кажуть віряни УГКЦ, грає дурня

У Митрополичих садах у радянський час була радіовежа, розміщена на трьох сотках землі. Її завданням було перешкоджати "західним радіоголосам". Вежу вже розібрали, а її обладнання забрати звідти забули.

Рубрика: Ситуації

14:44 23 червня 2021 р.

У Митрополичих садах перевіряли держспецзв'язок, - ЛОДА

Захоплення Концерном радіомовлення, радіозв'язку та телебачення Митрополичих садів учора не було. На території садів повинні були відбутись планові навчання та перевірка держзв’язку.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу