У Львові відновлять мозаїку крамниці «Океан»

09:15 19 липня 2019 р.

  • 0
  • 762

Світлина з архіву
Фото: facebook.com/groups/hotline.lviv

Забудовник запевнив Львівську міськраду, що відновить мозаїку магазину «Океан»

Інспекція Держархбудконтролю Львова проведе за дорученням міського голови Львова, позапланову перевірку об’єкту – будівлі колишнього магазину «Океан» на вулиці Володимира Великого (№26а) на предмет дотримання містобудівного законодавства. Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради

«У разі виявлення фактів порушення містобудівних умов та обмежень чи відхилень від проекту, місто вимагатиме анулювати дозвіл на початок виконання будівельних робіт, а також винесе припис про зупинення будівельних робіт. Водночас забудовник обіцяє, що мозаїку, яка була на стіні колишнього магазину «Океан», буде відновлено в тому ж орнаменті», – поінформували також у міськраді.

Начальник юридичного відділу Інспекції Держархбудконтролю у Львові Святослав Кіндратів зазначив: «Сьогодні надійшло звернення, що на цьому об’єкті є порушення – зруйнована фреска, яка відповідно до рекомендацій виконкому ЛМР і затвердженої проектної документації, мала бути збережена на цьому місці. Інспекцією вже скеровано звернення на проведення позапланової перевірки, порушення будуть зафіксовані, а винних осіб буде притягнено до відповідальності.

«Будуть видані відповідні приписи для усунення порушень та зупинення виконання будівельних робіт на цьому об’єкті. Станом на сьогодні нас на об’єкт допустили, всі відповідальні особи були ознайомлені з документами щодо проведення перевірки, яка зараз у встановленому законом порядку відбувається на місці. І справді зафіксовано, що фреска була знищена. Перевірка триває. У разі доведення вини порушникам загрожують штрафні санкції, розмір яких залежить від того, як буде кваліфіковано дані дії», – повідомив також Святослав Кіндратів.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

16:45 22 серпня 2019 р.

У Львові натрапили на авіаційну бомбу

У четвер, 22 серпня, о 10.10 під час земляних робіт біля будинку №5 на вулиці Жасминовій у Личаківському районі Львова натрапили на застарілу авіаційну бомбу ФАБ-50.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 615

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Першочергові проекти нової ВР

Рубрика: Політика

Як позбутися загальнобудинкових газових лічильників

Рубрика: Ситуації і пригоди

"Слуга народу" у Львові

Рубрика: Політика

Дебати: Парасковія Дворянин-Ігор Зінкевич

Рубрика: Політика

Зміни в законодавстві щодо обслуговування в будинках газових мереж

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу