У Львові відкрили ще один Центр надання адмінпослуг (+відео)

16:40 4 серпня 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Міський голова Андрій Садовий запевнив у четвер: «Зі жовтня українські й закордонні паспорти можна буде оформляти у Центрах надання послуг».

«Львівська міська рада спрощує мешканцям отримання послуг. Відтепер усі послуги мешканці Залізничного району можуть отримати «на місці» – запрацював новий Центр надання адміністративних послуг на вулиці Виговського, 32», – повідомили сьогодні, 4 серпня, в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«Подати звернення, записатись на прийом до посадовця, подати заяву на отримання адміністративної послуги та отримати її результат – все це доступно у новому офісі Центрі надання адміністративних послуг. У тестовому режимі офіс почав працювати 2 серпня. Міський голова Львова Андрій Садовий зазначив

«Це не останній Центр надання адміністративних послуг, який місто відкриває цьогоріч. Ми спільно відкривали Центри надання послуг у Сихівському районі, в Личаківському, Шевченківському. Є для Галицького району в нас в Ратуші.

Сьогодні мешканці Залізничного району отримають цей прекрасний Центр, де можна прийти і отримати усі послуги, де можна прописатись/виписатись, це все робиться за дві години. Зі жовтня і українські, і закордонні паспорти також можна буде оформляти у Центрах надання послуг.

Плануємо восени, орієнтовно жовтень-листопад, відкрити ще один Центр у Франківському районі. Але нема прив’язки до місця проживання. Мешканці міста Львова можуть отримати послуги у будь-якому Центрі, який ближче до роботи чи місця проживання. Є чіткий стандарт, чітка якість.

Люди, які тут працюють, проходять відповідний вишкіл, набираються на конкурсній основі. Як правило, це молоді люди, які зовсім по-іншому сприймають світ. Дуже важливо, щоб комунікація з працівниками органів місцевого самоврядування була з повагою та пошаною до всіх мешканців, які звертаються».

Натомість начальник адміністративно-господарського управління ЛМР Валентина Бартошик розповіла: «Центр надання адміністративних послуг на вулиці Виговського – це вже п’ятий офіс після площі Ринок, який ми відкриваємо у Львові. І кожного разу, відкриваючи офіс, додаємо додаткову функцію, враховуючи і попередній досвід інших офісів, і відгуки відвідувачів, щоб Центр надання адміністративних послуг надавав весь комплекс послуг належної якості і людям було комфортно. Зокрема, на вулиці Виговського встановлена система пост-терміналів, тобто є можливість одразу оплачувати послуги на місці».

Весь комплекс послуг, який працює в територіальних підрозділах Центру надання адміністративних послуг, працює і в офісі на Виговського. Зокрема, мешканці можуть звернутися у Центрах надання адміністративних послуг за послугами Львівської міської ради та її структурних підрозділів (в тому числі і документів дозвільного характеру); Державної міграційної служби (оформлення та видача паспорта громадянина України, вклейка фотокартки при досягненні 25- та 45-річного віку, реєстрація та зняття з реєстрації місця проживання громадян); Державної реєстраційної служби (реєстрація речових прав, реєстрація юридичних осіб та СПД тощо); Держгеокадастру у Львові Львівської області; департаменту Державної архітектурно-будівельної інспекції у Львівській області (подача декларації про початок виконання підготовчих робіт, будівельних робіт, про готовність об’єкта до експлуатації); Держгірпромнагляду (реєстрація великотоннажних та інших технологічних транспортних засобів тощо).

Розроблено ряд організаційних моментів спільно із Залізничною районною адміністрацією, і планують відтестувати двогодинний формат надання послуг по прописці – виписці (реєстрації місця проживання, зняття з реєстрації місця проживання): клієнт подає належний пакет документів і через дві години може забрати результат. Якщо такий формат буде успішний, його впроваджуватимуть у роботі в інших офісах.

У новоствореному офісі – такий же принцип роботи, працюють до 20:00 двічі на тиждень, буде робоча субота. Також потрапити на прийом до адміністратора можна попередньо замовивши візит через сторінку на сайті міської ради.

Центр надання адміністративних послуг у Залізничному районі є достатньо просторим, його площа – 300 квадратних метрів. Приміщення має великий конференц-зал, що дає можливість на місці проводити навчання для адміністраторів, особисті прийоми суб’єктів надання адміністративних послуг тощо. Створено також, як і в інших Центрах, умови для людей з особливими потребами: приміщення облаштоване мемосхемами для незрячих, для людей, які пересуваються на візку – облаштований комфортний заїзд, є побутові зручності, доступ до інтернету, офіс обладнаний електронною системою керування чергою.

Новостворений Центр надання адміністративних послуг поділений на такі  функціональні зони: рецепція («Інформаційна довідка»), де можна отримати бланк заяви, інформаційну картку адміністративної послуги з переліком документів, зареєструватись в електронній системі керування чергою; зала очікування та написання заяв; дитячий куточок; дві операційні зали. Роботу нового офісу забезпечуватимуть 15 адміністраторів відділу «Центр надання адміністративних послуг» Львівської міської ради. Поки що працюють дев’ятеро адміністраторів, тому залишається шість вакансій. 

Нагадаємо, Центр надання адміністративних послуг на вулиці Виговського, 32 – уже п’ятий у Львові. Окрім офісу на площі Ринок, отримати адміністративні послуги можна, скориставшись послугами офісів на вулиці Костя Левицького, 67 (Личаківський і Галицький райони), на проспекті Червоної Калини, 72а (Сихівський район), на вулиці Хвильового, 14а (Шевченківський район).

Ухвалою Львівської міської ради №3318 від 15 травня 2014 року утворено Центр надання адміністративних послуг м. Львова, який знаходиться на площі Ринок, 1, у приміщенні Ратуші, а також шість територіальних підрозділів у кожному районі міста.

Зі січня по липень 2016 року Центр надання адміністративних послуг м. Львова та його територіальні підрозділи відвідало 137678 мешканців, зокрема Центр надання адміністративних послуг на площі Ринок, 1 прийняв 77183 відвідувачів, на вулиці Костя Левицького, 67 – 25598 відвідувачів, на проспекті Червоної Калини, 72а – 25745 відвідувачів, на вулиці Хвильового, 14а – 9152 відвідувачів.

За цей час прийнято 74618 звернень. Кількість прийнятих документів по речових правах – 12 144.

Загалом, у Центрах надання адміністративних послуг прийнято 27338 звернень щодо отримання адміністративних послуг, зокрема, Центр надання адміністративних послуг на площі Ринок, 1 прийняв 9543 звернень, Центр надання адміністративних послуг на вулиці Костя Левицького, 67 прийняв 8778 звернень, ЦНАП на проспекті Червоної Калини, 72а прийняв 4903 звернень, Центр надання адміністративних послуг на вулиці Хвильового, 14а прийняв 4114 звернень.

Упродовж 2016 року видано 17070 результатів адміністративних послуг та скеровано 14727 смс-повідомлень. На прийом до керівництва Львівської міської ради записано 665 мешканців».

dailylviv.com

До теми

13:29 18 січня 2022 р.

Водійка трамваю у Львові загасила загорання у зустрічному вагоні

Через різке погіршення погодних умов учора, 17 січня, близько 18:30 на просп. Червоної Калини біля Верхнього Шувару, внаслідок потрапляння вологи у елементи високовольтного містка у трамвайному вагоні №1165 сталось загоряння.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу