У Львові відкрили бібліотеки в форматі абонемента

09:57 16 липня 2020 р.

Фото до новини

Мерія звернулася до обласної комісії з питань ТЕБ і НС з проханням дозволити працювати усім закладам культури.

Щоденний Львів інформує, що заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко розповів сьогодні у ранковому радіоінтерв'ю про те, що заклади культури Львова мають розпочинати свою діяльність в умовах карантину.

«Минулого тижня ми провели комплексну перевірку закладів культури. Комісії обійшли величезну кількість інституцій. Культурні менеджери попрацювали відмінно, всі заклади готові на найвищому рівні: дезінфектори, маски, термометри, розмітка.

Окрім того є нова постанова Кабміну від 8 липня, яка дає послаблення для закладів культури. Проте станом на зараз інші установи працюють, а заклади культури не мають змоги. Наша позиція — інституції культури мають починати працювати, дотримуючись всіх норм і правил. Вони мають працювати в нових умовах, адже вони надають ті послуги, за якими львів'яни вже дуже скучили.

Через це все ми звернулися до обласної комісії з питань ТЕБ і НС, щоб на її засіданні було переглянуте рішення щодо роботи закладів культури. Сподіваємось, що впродовж кількох днів ця ситуація буде виправлена.

Додам, що вчора ми відкрили бібліотеки в форматі абонемента. Вони можуть видавати книжки, але не можуть приймати людей. Звісно, їм потрібно працювати в форматі коворкінгу. Також треба відкривати музеї, галереї, театри, кінотеатри… Так вони будуть працювати з обмеженнями, але їх вже треба показувати відвідувачам", — розповів у ранковому ефірі на радіо «Люкс FM» Андрій Москаленко.

Про це повідомила пресслужба ЛМР.

Нагадаємо, що на Львівщині сплеск інфікування коронавірусом і у Львівській області найбільша кількість активних хворих.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

 

Останні новини