У Львові у військовому госпіталі не було вибуху

14:02 21 листопада 2020 р.

Львівський обласний госпіталь ветеранів війн та репресованих ім.Юрія Липи подав сьогодні уточнену інформацію про вчорашній інцидент.

Про це повідомлено на сторінці у ФБ, пише DailyLviv.

"ІНФОРМАЦІЯ про вихід з ладу системи кисневого постачання в КНП ЛОР «Львівський обласний госпіталь ветеранів війн та репресованих ім. Ю.Липи». ОНОВЛЕНА. 

О 21 год. 30 хв. 20.11.2020 вийшла з ладу система кисневого постачання в КНП ЛОР «Львівський обласний госпіталь ветеранів війн та репресованих ім. Ю.Липи».  Вийшла з ладу одна з пластин.

До місця події виїхало 16 бригад ЕМД, забезпечених киснем та апаратами ШВЛ. Потерпілих осіб серед пацієнтів і персоналу немає. 

Проводилась евакуація кисневозалежних пацієнтів в обласні та міські заклади охорони здоров’я м. Львова, серед них 11 перебували на штучній вентиляції легень. На місці події працював штаб з НС в складі керівництва облдержадміністрації, департаменту охорони здоров’я ЛОДА, госпіталю, обласного центру екстреної медичної допомоги тощо.

Станом на 00.25 год. 21.11.2020 року подача кисню відновлена, евакуацію пацієнтів було припинено. Всього з госпіталю евакуйований 21 пацієнт, серед яких 3 на ШВЛ.

Госпіталь продовжує роботу в штатному режимі".

Немає можливості постачати кисень: хворих з Винниківського госпіталю перевозять у львівські лікарні (відео)

«Подачу кисню у Винниківському госпіталі відновлено», - Садовий

dailylviv.com

До теми

14:23 30 листопада 2020 р.

Керівництво держави проводить консультації, чи потрібен локдаун

Сьогодні представники Кабінету Mіністрів, відповідальні за запобігання поширенню коронавірусної інфекції, зокрема Міністерства охорони здоров'я, Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, Міністерства внутрішніх справ, а також Ради національної безпеки і оборони, зберуться на нараду, щоб дати прогнози розвитку епідемічної ситуації та визначитися, чи потрібно впроваджувати повний локдаун і коли.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу