У Львові створять дитячий будинок сімейного типу

18:00 28 листопада 2016 р.

На обліку відділів у справах дітей районних адміністрацій Львова перебувають 566 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

У прес-службі міськради повідомили сьогодні, 28 листопада, що у Львові створять новий дитячий будинок сімейного типу. Відповідне рішення ухвалив сьогодні, 28 листопада, виконавчий комітет Львівської міської ради.

Спершу в цьому дитячий будинок сімейного типу влаштують на виховання та спільне проживання двох дітей, позбавлених батьківського піклування – 13-тирічного хлопчикв й 16-річну дівчинку, а згодом – ще до 10-ти дітей. Як повідомили у відділі у справах дітей Львівської міської ради, дитячий будинок сімейного типу створюється в новобудові на вулиці Пороховій.

Загальна площа квартири – 465 квадратних метрів, вона розташована на 15-му поверсі 15-типоверхового будинку й складається з дев’яти кімнат зі санвузлами, гостьового туалету, майстерні, ігрової кімнати, кімнати для навчання, коридору, кухні-їдальні, пральні, гардеробної кімнати та вітальні. У міськраді запевнили, що житлове приміщення на вулиці Пороховій облаштоване предметами та матеріалами довгострокового вжитку, що  дозволяє забезпечити повноцінні умови проживання та виховання дітей.

У прес-службі міськради повідомили також: «Відтак, у Львові функціонує 11 прийомних сімей, в яких влаштовано 16 дітей, та чотири дитячих будинки сімейного типу, в яких влаштовано 30 дітей.   Станом на 1 листопада 2016 року у Львові на обліку відділів у справах дітей районних адміністрацій Львівської міської ради перебувають 566 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. З них 511 дітей охоплені сімейними формами виховання (опіка/піклування, прийомні сім'ї, дитячі будинки сімейного типу) – це 90,3% від загальної кількості дітей зазначених категорій».

dailylviv.com

До теми

22:09 4 серпня 2021 р.

Зі Львова до Херсона завтра поїде додатковий потяг, збільшено кількість вагонів на маршруті Київ- Відень

Зважаючи на пікову сезонну популярність маршрутів до курортів під час літніх перевезень, Укрзалізниця призначила додатковий поїзд у південному напрямку та збільшує кількість вагонів на наявних рейсах у західному напрямку.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу