У Львові стежитимуть за "сміттєвими" вандалами

17:39 15 квітня 2020 р.

Фото до новини

ЛКП «Львівспецкомунтранс» встановить камери відеонагляду в місцях розташування контейнерів для збору сміття, оскільки почастішали випадки викидання негабаритних та будівельних відходів у сміттєві контейнери.

Інформує пресслужба ЛМР.

За це порушення передбачена адміністративна відповідальність. Адже викинуті меблі, побутова техніка, мішки з цементом тощо не залишають місця для звичайних побутових відходів, деформують контейнери, ламають спецавтомобілі й псують естетичний вигляд прибудинкової території.

«Система відеонагляду дозволить попередити вандалізм та хуліганство. Зараз у районах міста почастішали випадки із навмисного підпалу та псування контейнерів. Щоб їх замінити, витрачаються значні матеріальні ресурси. Вартість одного контейнера становить понад 6 тисяч гривень.

Отож зараз ми встановлюємо камери відеоспостереження в місцях розташування наших контейнерів для збору сміття. І скрізь, де функціонуватимуть системи відеонагляду, встановимо інформаційні таблички з попередженням", — повідомили у ЛКП «Львівспецкомунтранс».


Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини