У Львові спроектували реконструкцію вулиці Шевченка

18:00 14 червня 2019 р.

Фото до новини


Фото: lvivpost.net

Виконавчий комітет ЛМР ознайомився у п’ятницю, 14 червня, з проектом рішення «Про затвердження ескізного проекту реконструкції вулиці Шевченка», однак переніс його розгляд на наступний тиждень.


Про це повідомили в п’ятницю, 14 червня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Цього року заплановано розпочати капітальний ремонт вулиці Шевченка. Фахівці з транспортного моделювання ЛКП «Львівавтодор», спільно з ЛКП «Львівелектротранс», КУ «Інститут міста», ЛКП «Інститут просторового розвитку», на основі обговорень з мешканцями напрацювали ескізний проект майбутньої вулиці.

Ескізним проектом реконструкції вулиці Шевченка (від вулиці Хорватської до вулиці Залізничної) передбачені тротуари з обох сторін вулиці з шириною пішохідної зони не менше 2,25 метра (без врахування ширини сходів, огороджень, опор знаків та інших об’єктів), уникання влаштування направляючого пішохідного огородження, велосипедна інфраструктура для безпечного та зручного руху велосипедистів в обидві сторони (переважно велосипедна доріжка; на ділянці спуску у напрямку центру – велосипедна смуга), двосторонній рух маршрутних транспортних засобів (трамваїв та автобусів) на всій ділянці, влаштування спільних трамвайно-автобусних зупинок з висотою платформи не більше 250 міліметрів та електронними табло для інформування про прогнозований час прибуття транспорту.

«Двосторонній рух приватного транспорту буде дозволено на всій ділянці. Кількість смуг руху на ділянці від вулиці Хорватської до вулиці Ярослава Мудрого – 1×1. Кількість смуг руху на ділянці від вулиці Ярослава Мудрого до вулиці Єрошенка – 2×1 з влаштуванням конструктивно відокремленої смуги для руху маршрутних транспортних засобів у напрямку центру. Кількість смуг руху на ділянці від вулиці Єрошенка до вулиці Залізничної – 2×2 з влаштуванням конструктивно відокремлених смуг для руху маршрутних транспортних засобів в обох напрямках», – поінформували також у міськраді.

Ескізним проектом реконструкції вулиці Шевченка (від вулиці Хорватської до вулиці Залізничної) передбачені також: «Забезпечення зручних умов для виконання повороту ліворуч з вулиці Шевченка на вулиці Єрошенка (з влаштуванням двостороннього руху по вулиці Єрошенка) та з вулиці Шевченка на вулиці Пстрака, влаштування світлофорного регулювання з адаптивним режимом регулювання, пріоритетним пропусканням трамваїв, оглядовими відеокамерами та підключенням їх до центру керування рухом, влаштування водовідведення з ринв через зелені зони у дощову каналізацію, мінімізуючи обсяги води на тротуарах, велодоріжках та проїзній частині вулиці, а за наявності достатнього простору у просторі між деревами облаштування місць для паралельного паркування автомобілів».

«Покриття проїзної частини вулиці – асфальтобетон. Покриття місць для паркування – бруківка або грубоколотий камінь. Передбачені повна заміна всіх дерев, крім тих, які перебувають у хорошому та відмінному стані (відповідно до інвентаризації стану дерев), збереження дерев, які перебувають у хорошому та відмінному стані, умови їх росту покращено через облаштування лунок площею не менше 2,5 кв. м, уникнення земляних робіт понад 30 см глибиною за 2 метри від стовбура, облаштування повноцінного озеленення вулиці деревами на обох сторонах, проміжки між лунками дерев не менше 5 метрів і не більше 12 метрів (без врахування примикання вулиць і заїздів). Лунки дерев розміру не менше 1,5×1,5 метра, з поребриком не вище рівня мощення, Погодження видів дерев та параметрів саджанців із замовником на стадії проєктування благоустрою», – розповіли: також у міськраді.

«На переконання заступника директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Андрій Білий, втілення даних рішень дасть можливість об’їзду центру при русі з Левандівки, спрощує об’їзд центру через вулицю Єрошенка, забезпечує пріоритет та відсутність корків для громадського транспорту та усуває затримку трамвая при під’їзді до перехрестя вулиці Шевченка – вулиці Левандівська», – повідомили також у міськраді.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів