У Львові скасовано скандальну забудову під собором Святого Юра

13:42 12 лютого 2014 р.


Фото: zaxid.net

Міський голова Андрій Садовий повідомив у середу, що споруди на Озаркевича, 4а переходять у власність громади для суспільних потреб.

Він написав про це сьогодні, 12 лютого, на своїй сторінці у мережі «Facebook». У повідомленні міського голови Андрія Садового мовиться:

«Будівництва на Озаркевича на буде. Протягом останніх днів відбулись розмови з Митрополитом Возняком, Владикою Венедиктом, забудівельниками. Будівлі на Озаркевича 4а переходять у власність громади міста для суспільних потреб. Що там буде в подальшому – будемо вирішувати спільно з мешканцями та громадськими активістами. Забудівельник отримає ділянку в іншому місці».

Як інформував «ЩЛ», у Львові знищили пам’ятку архітектуризнесли одну з будівель «Народної лічниці» імені Андрея Шептицького, розташовану в охоронній зоні ЮНЕСКО, відтак обласний осередок Українського товариства охорони пам'яток історії та культури закликав до пікетування руйнування пам'ятки архітектури Львові, під час якого знесли паркан забудовника.

dailylviv.com

До теми

10:19 28 січня 2021 р.

Помер генерал-лейтенант міліції Василь Пісний

У четвер, 28 січня, помер Василь Пісний - генерал-лейтенант міліції, ексначальник департаменту державної служби боротьби з економічною злочинністю МВС України, ексзаступник начальника головного управління боротьби з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України.

Рубрика: Ситуації

18:47 27 січня 2021 р.

Уперше у Львові хочуть використати кавову гущу проти ожеледиці

У рамках пілотного проекту, у парку «700-річчя Львова» вперше планують використати кавову гущу для боротьби із ожеледицею. Таку ініціативу запропонувала радниця міського голови Львова Ірина Оршак. Вона зазначає, що кавова гуща після використання має абразивні властивості, не лише не шкодить зеленим насадженням, а й може бути їм корисною та не потребує збору після використання.

Рубрика: Ситуації

10:12 27 січня 2021 р.

Поїзд Ужгород – Сянки скоротив маршрут

У зв’язку з виконанням робіт із ремонту об’єктів інфраструктури на дільниці Сянки – Ужгород зазнає тимчасових змін розклад руху приміських поїздів, що курсують у цьому сполученні.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу