У Львові шукали «бімбу» на вокзалі, а знайшли п’яного «мінера»

09:25 4 липня 2014 р.

Фото до новини


Фото: vgolos.com.ua

Про це повідомляє в п’ятницю департамент з питань цивільного захисту облдержадміністрації.

Департамент з питань цивільного захисту облдержадміністрації повідомляє в п’ятницю, що 4 липня о 00.28 невідома особа за телефоном «102» з мобільного телефону, номер якого було зафіксовано, повідомила черговому Львівського міського відділу ГУ МВС України у Львівській області про замінювання у м. Львові будівлі Головного залізничного вокзалу станції «Львів» (площа Двірцева, 1) та що вибух відбудеться о 6.00 ранку. У повідомленні також мовиться:

«Вимог, виконання яких могло б відвернути вибух, не висувалось. На місці події працювали основні підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова згідно з «Планом дій» у складі 85 осіб та 9 од. техніки (з них 9 осіб та 2 од. техніки від ГУ ДСНС України у Львівській області).

Місце події було огороджено, виставлено охорону та припинено доступ сторонніх осіб, з будівлі вокзалу виведено близько 350 пасажирів та 80 осіб обслуговуючого персоналу. Спеціалістами вибухово-технічного відділу науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при управлінні МВС України на Львівській залізниці разом з кінологом проведено обстеження приміщень та прилеглої території вокзалу – вибухового пристрою не виявлено.

О 03.30 працівниками міліції затримано підозрюваного, у стані алкогольного сп’яніння, в скоєнні дзвінка про замінування залізничного вокзалу. Роботи завершено о 06.39. Затримки руху залізничного транспорту не було. За фактом події проводиться дослідча перевірка».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів