У Львові розпочалися ще два громадські слухання

09:10 8 липня 2018 р.


Фото: drive.google.com

У суботу, 7 липня, розпочалися громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території у районі проспекту Чорновола й вулицями Хімічної, Лемківської та Замарстинівської й території, обмеженої вулицями Горбачевського й Сахарова у Львові .

Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли, що зокрема, громадське слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території у районі проспекту Чорновола й вулицями Хімічної, Лемківської та Замарстинівської триватиме до 3 серпня 2018 року.

«У проекті опрацьовано планувальне рішення щодо використання території орієнтовною площею 9,05 га. Розрахунковий термін реалізації ДПТ – 10 років. 27 липня 2018 року відбудеться зустріч з головним архітектором проекту», – поінформували також у міськраді. Подробиці – на її сайті.

Натомість громадське слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території, обмеженої вулицями Горбачевського й Сахарова триватиме до 6 серпня 2018 року. У його проекті опрацьовано планувальне рішення щодо використання території орієнтовною площею 5,6 га.

30 липня 2018 року відбудеться зустріч з головним архітектором проекту. Подробиці – теж на її сайті.

dailylviv.com

До теми

17:46 23 червня 2021 р.

Львівська міськрада побачила, що Концерн РРТ, як кажуть віряни УГКЦ, грає дурня

У Митрополичих садах у радянський час була радіовежа, розміщена на трьох сотках землі. Її завданням було перешкоджати "західним радіоголосам". Вежу вже розібрали, а її обладнання забрати звідти забули.

Рубрика: Ситуації

14:44 23 червня 2021 р.

У Митрополичих садах перевіряли держспецзв'язок, - ЛОДА

Захоплення Концерном радіомовлення, радіозв'язку та телебачення Митрополичих садів учора не було. На території садів повинні були відбутись планові навчання та перевірка держзв’язку.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу