У Львові розпочалося громадське слухання

09:45 23 серпня 2018 р.


Фото: google.com.ua

Громадське слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території у районі вулиць Свєнціцького, Мушака, Дібровної та Івана Франка у Львові триватиме з 23 серпня до 17 вересня 2018 року.

Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «У проекті опрацьовано планувальне рішення використання та забудови території орієнтовною площею дев’ять гектарів. Розрахунковий термін реалізації детального плану території дорівнює розрахунковому терміну генерального плану Львова. Замовником цієї містобудівної документації є управління архітектури та урбаністики Департаменту містобудування Львівської міської ради, розробником – ДІПМ «Містопроект».

«5 вересня відбудеться зустріч з головним архітектором проекту. Місце її проведення – великий сесійний зал Львівської міської ради. Початок – о 18.00», – поінформували також у міськраді.

«Пропозиції можна подавати до 17 вересня 2018 року до відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради» через Центри надання адміністративних послуг Львова. Відповідальна за організацію розгляду пропозицій – Дзвенислава Челепіс (телефон – 032 297 57 63. Додаткова інформація – у відділі громадського партнерства управління «Секретаріат ради» (телефон – 297−57−63)», – повідомили також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

12:05 11 травня 2021 р.

Громадяни України активно виїжджають у країни ЄС

За останні три доби кордон України через пункти пропуску Західного регіонального управління Держприкордонслужби перетнуло понад 122 тис. осіб і майже 40 тис. транспортних засобів.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу