У Львові роздають собак і котів

13:11 18 січня 2020 р.

  • 0

Львів‘ян просять прихистити 4 безпритульних собак і 3 котиків, які наразі перебувають під опікою ЛКП «Лев».

Усі вони соціалізовані, вакциновані, стерилізовані та активні. Обирайте, хто вам до душі і хутчіш приїздіть за своїм щастям в ЛКП «Лев» на вул. Промислову, 56, - йдеться в повідомленні. 

Тигрик - милий муркотун, віком до до року. В ЛКП «Лев» шукають для котика відповідальних та люблячих господарів, які щодня чухатимуть йому за вушком. 


Спокійна красуня Ніка, віком до року. Кішка обожнює лащитись, тому повсякчас з радістю зустрічатиме своїх господарів вдома. Киця-муркотунка із заворожуючими очима за кличкою Британка. По поведінці видно, що вона була домашньою. ЛКП «Лев» сподівається, що хтось упізнає в ній свою загублену домашню улюбленицю. Якщо ж ні, то на підприємстві шукають для Британки відповідальних та люблячих господарів. Молода спокійна та виважена Іггі. Собака добре гуляє на повідку та має хороші здібності до навчання. Раф - швидше друг і компаньйон, аніж охоронець. Молодий песик - соціалізований, спостережливий та чудово піддається навчанню. 

 


Молода собака Інва. З поведінки зрозуміло, що була домашньою, адже вміє брати їжу з рук, соціалізована та має здібності до навчання. Альфа - перша собака, що цьогоріч була доставлена на підприємство. Хвостата активна, дружня, любить спілкування з людьми. Окрім цього, Альфа, якій по віку близько року, добре піддається навчанню, може проживати в квартирі і в сім’ї з дітьми. Фото Ірини Шелест

 
ВідповістиПереслати
dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

18:00 20 лютого 2020 р.

У міськраді не підтримали петицію про заборону кінних карет у центрі Львова

На засіданні сесії Львівської міської ради розглянули проект ухвали про розгляд електронної петиції «Заборонити послуги з перевезення кінними каретами в центральній частині Львова!».

Рубрика: Ситуації

17:45 20 лютого 2020 р.

У Львові попрощалися з полеглим десантником

Особовий склад 80-ї окремої десантно-штурмової бригади на плацу військової частини попрощався з бойовим товаришем – солдатом Михайлом Турчином.

Рубрика: Ситуації

17:15 20 лютого 2020 р.

У Львові буде притулок для жертв домашнього насильства

Сесія Львівської міської ради розглянула й підтримала електронну петицію «Виділити приміщення на притулок для жінок та їхніх дітей, що постраждали від домашнього насильства у Львові».

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Професор УКУ пропонує обнулити медійне законодавство

Рубрика: Політика

Державна премія - за плагіат: волонтери - проти

Рубрика: Політика

Ринок землі: формула Романа Федишина

Рубрика: Економіка

Дві платіжки за газ

Рубрика: Економіка

Зупинити новий Кодекс про працю

Рубрика: Політика

Всі відео розділу