У Львові реорганізують рух на одній із вулиць

14:00 2 липня 2018 р.


Фото: tvoemisto.tv

На вулиці Мечникова у Львові звільнять від паркування середню смугу руху.

Про це повідомили в понеділок, 2 липня, в Центрі міського сервісу, де також розповіли: «У Львові на вулиці Мечникова планують заборонити паркування в її центрі, додавши натомість лівоповоротну смугу руху в напрямку вулиці Некрасова. Відповідне рішення ухвалили на засіданні міської комісії з безпеки дорожнього руху 27 червня».

«Середню смугу руху пропонують використовувати для руху транспорту. Зокрема, від вулиці Пекарської автомобілі рухатимуться в напрямку вулиці Некрасова з можливістю лівого повороту на вулицю. Від вулиці Некрасова до вулиці Личаківської ділянку, ближчу до вулиці Некрасова, будуть використовувати для руху і лівого повороту на Некрасова, а ближче до Личаківської – транспорт рухатиметься у напрямку вулиці Личаківської», – поінформували також у Центрі міського сервісу.

«Крім цього, в «кишені» неподалік пологового будинку на вулиці Мечникова вирішили заборонити паркування, натомість дозволили короткотривалу зупинку для авто. ЛКП «Львівавтодор» пропонував також облаштувати острівець безпеки на перехресті Личаківська-Пекарська, втім, комісія не підтримала цієї пропозиції», – повідомили також у Центрі міського сервісу.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу