У Львові реконструювали притулок служби у справах дітей

10:58 2 серпня 2016 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

На вулиці Левандівській встановили сучасне обладнанням для харчоблоку, а також повністю реконструювали дитячий майданчик.

«Дитячий притулок служби у справах дітей відкрили після реконструкції», – повідомили сьогодні, 2 серпня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації, де також розповіли подробиці:

«Цими вихідними відбулось урочисте відкриття оновленого дитячого притулку служби у справах дітей Львівської обласної державної адміністрації. Після ремонту, зокрема, у притулку встановили сучасне обладнанням для харчоблоку, а також повністю реконструювали дитячий майданчик.

Про це повідомив начальник служби у справах дітей Львівської облдержадміністрації Володимир Лис. За його словами, над створенням комфортних умов проживання, цікавого та змістовного проведення вільного часу дітей працювали волонтери благодійної організації «Армія спасіння» разом з працівниками притулку.

Володимир Лис також зазначив: «Працівники та вихованці закладу на знак вдячності за реконструкцію приміщення вручили волонтерам Міжнародної благодійної організації «Армія спасіння» подяки та подарунки, зроблені власноруч. А іноземні гості, натомість, подарували притулку іграшки та канцтовари для дітей».

Нагадаємо, притулок для дітей Служби у справах дітей Львівської облдержадміністрації розташований за адресою: Львів, вулиця Левандівська, 17в. Загалом приміщення розраховане на 50 дітей».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів