У Львові реалізують за кошти громадського бюджету 38 проектів

19:00 2 липня 2018 р.


Фото: mistosite.org.ua

У міськраді запевнили: «Цього року за кошти Громадського бюджету буде реалізовано 38 проектів. Зокрема, буде облаштовано спортивні та громадські простори, сквери тощо».

Про це повідомили в понеділок, 2 липня, в прес-службі Львівської міськради. Начальник відділу громадського партнерства ЛМР Орест Файфурка зазначив: «У 2017 році на громадський бюджет 2018 року було подано 297 проектів – на 15% більше, аніж роком раніше. Щодо коштів, то вони збільшилися вдвічі, тому що було подано до конкурсу 78 великих проектів і 219 малих проектів».

«Найбільш активним по створенню проектів був Сихівський район – 35 проектів. Було багато креативних ідей, таких як: проект «Під небом Сихова»  публічний простір на даху кінотеатру Довженка, і також – сонячне ві-фі-дерево перед університетом Івана Франка, до якого можна підзарядити смартфони. Ще одним цікавим проектом є львівська мережа зарядних станцій для електромобілів, тобто, так звана, мережа заправок для електромобілів», – розповів також Орест Файфурка.

«Голосування за проекти відбулося в листопаді 2017 року, а наступна подача заяв буде з 15 серпня по 15 вересня 2018 року. Торік було подано 297 проектів, з них перемогло 38: це чотири великі проекти 1 34 малі. Це проекти з облаштування спортивних та громадських просторів, облаштуванню скверів, обладнанню дитячих поліклінік», – поінформував також начальник відділу громадського партнерства ЛМР.

«До голосування з 297 проектів було допущено 259, і відповідно частина проектів була відхилена з об’єктивних причин, тобто ці проекти були або не на території Львова, або не було можливості реалізувати їх. Станом на сьогодні триває документальна стадія, тобто готується проектна документація, проходять експертизи, і відбуваються торги в системі «Prozzoro», – доповнив Файфурка.

«Для реалізації проектів громадського бюджету на 2018 рік спрямовано 20 мільйонів гривень», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

11:29 18 червня 2021 р.

Німеччина дозволила в'їзд українцям з 25 червня, які вакциновані за правилами EMA

Наразі це стосується тільки вакцин, визнаних Європейським агентством з лікарських засобів (EMA - European Medicines Agency). Зазначається, що цей перелік може доповнюватися і розширюватися.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу