У Львові пропонують врегулювати правила для руху велосипедів, моноскутерів і самокатів

21:08 3 вересня 2020 р.

Кількість цього транспорту у місті зросла, проте правила щодо їхнього руху нерідко містять колізії.

Для прикладу, у Правилах дорожнього руху немає чіткого тлумачення того, як повинен поводитись велоспедист на пішохідному переході, пише DailyLviv.

- Передбачається, що оскільки перехід пішохідний, то велосипедист повинен переходити його, а не переїздити, – пояснює Матвій Шкотняр, представник Львівської асоціації велосипедистів. – У нашій організації дотримують, власне, такого правила. З іншого боку, немає чіткого припису, який би забороняв велосипедисту їхати по «зебрі». Це правило, а також деякі інші,  що стосуються руху моноскутерів та самокатів, потребують юридичного уточнення. Нам обіцяють, що впродовж року це зроблять.

На думку Матвія Шкотняра, у Львові зараз спостерігається «велосипедний бум»:

- Це підтверджують і продавці (велосипедів - DL), та й у місті ми спостерігаємо більшу кількість людей на велосипедах – зокрема кур’єрів. Все це говорить про те, що потрібно і надалі розвивати систему велодоріжок, щоб цей транспорт не рухався тротуаром чи проїжджою частиною.

При цьому Матвій Шкотняр скептично ставиться до ідеї видачі велосипедистам обов’язкових посвідчень чи сертифікатів після складання іспитів на знання ПДР.

- Така практика справді існує у деяких країнах, але навряд чи вона приживеться у нас. Якщо у Львові молода людина ще погодиться пройти таке навчання, то як ви змусите зробити це літню жительку області, яка змалечку їздить на велосипеді з одного села в інше? Думаю, це нереально, – сказав він.

Цю думку Матвій Шкотняр висловив на засіданні «Куди їде Львівщина на велосипеді: в Європу чи в Азію. Чого бракує велосипедній інфраструктурі регіону?», яке відбулося у Львівському пресклубі.

Замість "розірваних" - у Львові радять будувати велодоріжки "замкненого" циклу.

Велодоріжки Львова – це цинізм стосовно пішоходів і самих велосипедистів – експертка з містобудування та інженерії.

Львівщину перетворюватимуть на зону комфортного велотуризму.

Львівський депутат пропонує запровадити посвідчення велосипедистів для безпечного руху.

 


Відео: Львівський пресклуб

dailylviv.com

До теми

12:05 27 вересня 2021 р.

У торгівельно-розважальному центрі Львова оселився громадянин однієї з країн Західної Європи

Громадянина однієї з країн Західної Європи викрили оперативники управління міграційної поліції головного управління Національної поліції у Львівській області спільно з співробітниками головного управління державної міграційної служби у Львівській області в рамках проведення операції «Мігрант».

Рубрика: Ситуації

21:07 26 вересня 2021 р.

Чому виламані двері і хто прорвався у приміщення: завтра у Дрогобичі з'ясовуватимуть правомірність перевірки ліцею (відео)

У понеділок відбудеться брифінг щодо питання участі посадовців РДА у правомірності перевірки ліцею ім. Богдана Лепкого на предмет проведення навчального процесу.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу