У Львові прокладають велодоріжку на вулиці Княгині Ольги

10:00 10 жовтня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У міськраді запевнили: «Якщо сполучити велодоріжки на вулицях Княгині Ольги й Сахарова, то ми отримаємо трансміську магістраль».

Як повідомили в середу, 10 жовтня, в прес-службі Львівської міськради, директор «Інституту просторового розвитку» Олег Шмід розповів: «Уже сьогодні на вулиці Княгині Ольги розпочнеться прокладання нових велодоріжок і капітальний ремонт тротуарів. Наступними будуть вулиці Сихівська і проспект Чорновола».

У міськраді також поінформували: «У рамках проекту цьогоріч передбачається зробити велодоріжку на вулиці Княгині Ольги обабіч руху транспорту на п’ять кілометрів (по 2,5 кілометра в обох напрямках). Разом із велодоріжками проводитиметься ремонт тротуарів, паркувальних місць, можливо, будуть нові автобусні платформи, якщо велодоріжка проходитиме біля громадського транспорту».

Директор ЛКП «Інституту просторового розвитку» Олег Шмід запевнив: «Велодоріжки стануть ланкою трансміської веломагістралі. У нас розвинена велоінфраструктура на вулицях Науковій і Володимира Великого. Якщо сполучити велодоріжки на вулиці Княгині Ольги, а потім на Сахарова, то ми отримаємо трансміську магістраль. Тоді залишаться лише «білі плями», які потрібно буде «залатати».

«Масштаби проекту можуть сягнути тієї межі, що велодоріжкою сполучатиметься частина міста з  Брюховичами. Для його реалізації потрібно багато малих проектів. Таким є капітальний ремонт на вулиці Княгині Ольги, який максимально наблизить «Інституту просторового розвитку» до головної мети. Олег Шмід зазначає, що цей проект не є цілісним планом прокладання велодоріжок по всьому місту, це швидше ідея, яка тягне за собою інші», – поінформували також у міськраді.

«На весь проект спрясовано 20 мільйонів гривень. Більше затрат вимагає капітальний ремонт тротуарів, аніж прокладання велодоріжок. дві третини коштів підуть на хідники», – повідомили в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

08:54 24 червня 2021 р.

Пекельна спека: у Львові горять автомобілі

Учора близько опівдня два екіпажі патрульних 3 батальйону майже одночасно виявили загоряння транспортних засобів в Залізничному та Сихівському районах Львова.

Рубрика: Ситуації

17:46 23 червня 2021 р.

Львівська міськрада побачила, що Концерн РРТ, як кажуть віряни УГКЦ, грає дурня

У Митрополичих садах у радянський час була радіовежа, розміщена на трьох сотках землі. Її завданням було перешкоджати "західним радіоголосам". Вежу вже розібрали, а її обладнання забрати звідти забули.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу