У Львові побільшає велодоріжок

17:45 12 червня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

2019 року у Львові запланували реалізувати масштабні плани з будівництва велосипедних доріжок на чотирьох великих дорогах – на вулицях Любінській, Сихівській і Княгині Ольги та на проспекті Чорновола.

Про це повідомили в середу, 12 червня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Роботи тривають на усіх об’єктах. Одним з наймасштабніших проектів є будівництво велодоріжки на проспекті Чорновола, який дозволить з’єднати центр міста з Брюховичами. Його проектом, загальна вартість якого становить 36 мільйонів гривень, передбачено облаштування тротуарів, безпечних переходів з тактильною плиткою, паркувальних лотів, встановлення якісного освітлення та облаштування кільця на на вулицях Варшавській і Замарстинівській.

Директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Ірина Маруняк зазначила: «Зараз дуже активно розбудовується північна частина Львова. Тому важливим є розвиток велоінфраструктури у цьому районі. Велодоріжка, яку облаштовують на проспекті Чорновола, від перетину з вулицею Липинського, – це проект, який розпочали реалізовувати ще у 2016 році. Зокрема у 2016 році було зроблено велодоріжку від вулиці Під Дубом до вулиці Липинського з обох сторін. Зараз іде продовження, тобто облаштування велодоріжки від вулиці Липинського до вулиць Варшавської й Замарстинівської до Брюховичів. У 2016 році було облаштовано велодоріжку й в Брюховичах».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу