У Львові облаштували дорожнє покриття на вулиці Котлярській

12:30 21 серпня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У міськраді запевнили: «На вулиці Котлярській завершується капітальний ремонт дороги».

Про це повідомили у вівторок, 21 серпня, в прес-службі Львівської міськради. А начальник відділу комунального господарства Галицької районної адміністрації львова розповів подробиці: «Капітальний ремонт вулиці Котлярській був одним із пріоритетних завдань щодо ремонту доріг у Галицькому районі цього року. «Львівводоканал» уже виконав передбачені ним роботи. Після завершення цих робіт, зокрема по заміні колекторів, ми приступили до мощення тротуарів та встановлення дорожнього покриття. Станом на сьогодні практично завершені роботи з облаштування дорожнього покриття і благоустрій».

«Роботи виконує ТзОВ «Гарантспецбуд-ЛТД». Тротуари замощено плиткою, а на дорозі постелили бруківку, яка була досі. Згідно з проектом, довжина дороги – 137 метрів, площа дорожнього покриття – 1137 м2, площа тротуарів — 1413 м2. Додатково ми встановили стовпці для заборони паркування автомобілів. Загальна вартість робіт з облаштування дорожнього покриття становить приблизно 2,5 млн.», – поінформував також Ігор Савка.

Про це повідомили у вівторок, 21 серпня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

15:18 7 травня 2021 р.

Тролейбусний маршрут №23 курсуватиме зі змінами

У зв’язку з поточним ремонтом асфальтобетонного покриття дороги на вул. Хуторівка перед виїздом на вул. Стрийську, 10 травня тролейбусний маршрут №23 курсуватиме зі змінами.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу