У Львові не працює 6 світлофорів: як рятують місто від наслідків буревію

10:35 28 червня 2021 р.

Фото до новини


Фото: Маркіян Лисейко

Триває прибирання і очистка міста від наслідків негоди. Як повідомила Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлового-комунального господарства, станом сьогодні на ранок до прибирання залучено 1165 працівників ШРП і ЛКП та 45 одиниць техніки. З 498 повалених дерев вже розкрижовано 431 дерево.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише DailyLviv.

Як наголошує посадовиця, повалені дерева і гілки прибрані з проїзних частин доріг і не заважають руху транспорту.

«Продовжуємо санітарну очистку міста. Зокрема прибираємо від піску – працюють порохотяги і водовозки, вивозимо гілки і дерева.

Сьогодні працюватиме 7 бригад ЛКП «Львівсвітло» і 2 бригади підрядної організації. Плануємо відновити 6 світлофорних об’єктів, які не працюють через пориви на мережах «Львівобленерго». Є багато звернень на «Гарячу лінію» через відсутність електроенергії через пориви на мережах «Львівобленерго».

Сьогодні, завтра і після завтра будемо вивозити повалені дерева і гілки. Вони лежать на газонах і не заважають руху транспорту. Є багато дерев повалених на цвинтарях, тому там теж працюватимуть бригади.

Продовжуємо роботи з ремонту пошкоджених дахів. Залучаємо комунальні підприємства і підрядні організації. Транспорт працює», - розповіла Ірина Маруняк, заступниця міського голови з питань житлово-комунального господарства.

За її словами, станом сьогодні на 09.00 год ранку, із 498 повалених дерев вже розкрижовано 431 дерево. До прибирання міста залучено 1165 працівників ШРП і ЛКП та 45 одиниць техніки. По ремонту дахів працює 13 комунальних бригад і залучено 21 бригаду підрядних організацій.

Дерева як бритвою зрізало, - Садовий про наслідки буревію у Львові

Зірвало дахи, затопило приміщення: як постраждали заклади освіти у Львові

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів