У Львові не курсував електротранспорт: у мерії розповіли про наслідки стихії

10:58 24 червня 2023 р.

Фото до новини

Учорашня негода не спричинила великих аварійних ситуацій по місту.

Про це повідомила заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк, пише Dailylviv.com.

Було повалено 4 дерева, зафіксовано 3 звернення через забиту ливневу каналізацію та одне протікання даху. З огляду на те, що синоптики прогнозують грозу і на сьогодні, у всіх комунальних службах працюють чергові бригади.

«Станом сьогодні на ранок електротранспорт курсує у звичному режимі. Вчора, через порив на лінії електромереж ПАТ «Львівобленерго», електротранспорт тимчасово не курсував.

Значних підтоплень не було. Зокрема на вул. Торф’яна і вул. Сахарова вода добре стікала.

Дерева, які впали - на вул. Величковського, 6 і Любінська, 101 у Львові, а також по одному у Дублянах і Брюховичах, комунальні служби ще вчора розкрижили, так що проїзду вони не заважають.

На вул. Лисинецька, 11, вул. Патона, 34, пр. Червоної Калини, 69 була забита ливнева каналізація у будинках. Її прочищають. Також зранку надійшло звернення, щодо протікання даху у будинку №396 на вул. Шевченка.

З огляду на те, що синоптики прогнозують грозу і на сьогодні, у всіх комунальних службах сьогодні працюють чергові бригади на випадок, якби була якась надзвичайна ситуація, яка б потребувала оперативного реагування», - розповіла Ірина Маруняк.

Аварії та пошкодження: Козицький про наслідки грози на Львівщині

Чиновники Львівської мерії працювали з собаками: хто з якою прийшов (фото)

У Львові заборонили лівий поворот на перетині двох вулиць

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів