У Львові не курсуватимуть через ремонтні роботи тролейбуси №5, №11 та №24

11:15 10 липня 2018 р.

Фото до новини


Фото: portal.lviv.ua

У міськраді попередили: «На вулиці Шота Руставелі проводитимуть капітальний ремонт дороги і заміну контактної мережі».

Про це повідомили у вівторок, 10 липня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «У зв’язку із початком проведення робіт із заміни контактної мережі та капітального ремонту на вулиці Шота Руставелі, з 12 липня призупинять курсувати тролейбусні маршрути №5, №11 та №24».

«Тролейбус №24 відновить роботу після 14 липня та курсуватиме за зміненим маршрутом: Автовокзал – вулиця Вернадського («Санта-Барбара»). Натомість тролейбусні маршрути №5 та №11 не курсуватимуть до закінчення робіт із реконструкції вулиці Шота Руставелі».

«Капітальний ремонт вулиці Шота Руставелі – плановий, він був передбачений на цей рік. Проект капітального ремонту вулиці Шота Руставелі виготовило ЛКП «Інститут просторового розвитку». Проектом передбачено розширення тротуару з правої сторони (від центру) та облаштування зупинки. Також буде встановлено острівець безпеки. Вартість робіт – один мільйон 444 тисяч гривень», – поінформували також у міськраді.

«Виконуватиме роботи підрядна організація «Львівська дорожня служба». Роботи планують розпочати в найближчі дні, а завершити – до 1 жовтня цього року», – повідомили також у прес-службі Львівської міськради.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини