У Львові надали ОСББ функції замовника капітального ремонту будинків

16:32 26 жовтня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

На засіданні виконавчого комітету Ухвалили рішення «Про надання ОСББ функцій замовника на проведення капітального ремонту багатоквартирних будинків, які перебувають в управлінні ОСББ».

Про це повідомили в п’ятницю, 26 жовтня, в прес-службі Львівської міськради. Начальник управління житлового господарства ЛМР Владислав Іванов розповів: «Пропонується проект рішення про надання ОСББ функцій замовника на проведення капітального ремонту багатоквартирних будинків, які перебувають в управління ОСББ. Мова йде про впровадження програми проведення капітальних ремонтів окремих конструктивних елементів будинків, які перебувають в управлінні ОСББ. В цьому проекті беруть участь три ОСББ, проектна документація вже розроблена, триває експертиза. Ми пропонуємо передати ще функції замовника. Це пілотний проект повністю для ОСББ, коли ОСББ самі обирають підрядника».

У міськраді пояснили: «Мова йде про реалізацію пілотного проекту щодо впровадження Програми сприяння проведенню капітального ремонту окремих конструктивних елементів багатоквартирних будинків, які перебувають в управлінні ОСББ Львова на 2018 рік, затвердженої ухвалою міської ради №3612 від 21 чеервня 2018 року. Відтак, відповідно до рішення, функції замовника на виконання робіт надано об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Дунайська 1» – на об’єкті «Капітальний ремонт внутрішніх мереж водопроводу та каналізації на вулиці Дунайській, 1 у Львові», об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Дунайська 5» – на об’єкті «Капітальний ремонт внутрішніх мереж водопроводу та каналізації на вулиці Дунайській, 5 у Львові», об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Антонича 14» – на об’єкті «Капітальний ремонт м’якої покрівлі житлового будинку №14 (під'їзд №2) на вулиці Антонича, Львів», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

21:55 28 червня 2022 р.

Шантаж: росія опублікувала координати і фото центрів прийняття рішень, які підтримують українців. Перелік

У вівторок, 28 червня, розпочинається саміт НАТО в Мадриді. «Роскосмос» вирішив з цього приводу оприлюднити координати місця зустрічі та кількох інших столиць держав-членів. У російському космічному агентстві пояснили, що зробили це «про всяк випадок»

Рубрика: Ситуації

18:53 28 червня 2022 р.

Ракети росіян влучили у СТО у Дніпрі, стадіон - у Миколаєві, ринок - в Очакові

Російські окупанти вдарили ракетою по СТО у Дніпрі. Унаслідок ракетного удару по Миколаєву пошкоджено військовий об'єкт, центральний міський стадіон та соціальну інфраструктуру.

Рубрика: Ситуації

17:17 28 червня 2022 р.

Завтра Львів прощається з Героєм Тарасом Веремеєм

Завтра, 29 червня, Львів попрощається з Героєм Тарасом Веремеєм, який загинув у боротьбі з російськими загарбниками. Чин похорону відбудеться в Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, поховають військовослужбовця на Личаківському кладовищі.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу