У Львові надали ОСББ функції замовника капітального ремонту будинків

16:32 26 жовтня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

На засіданні виконавчого комітету Ухвалили рішення «Про надання ОСББ функцій замовника на проведення капітального ремонту багатоквартирних будинків, які перебувають в управлінні ОСББ».

Про це повідомили в п’ятницю, 26 жовтня, в прес-службі Львівської міськради. Начальник управління житлового господарства ЛМР Владислав Іванов розповів: «Пропонується проект рішення про надання ОСББ функцій замовника на проведення капітального ремонту багатоквартирних будинків, які перебувають в управління ОСББ. Мова йде про впровадження програми проведення капітальних ремонтів окремих конструктивних елементів будинків, які перебувають в управлінні ОСББ. В цьому проекті беруть участь три ОСББ, проектна документація вже розроблена, триває експертиза. Ми пропонуємо передати ще функції замовника. Це пілотний проект повністю для ОСББ, коли ОСББ самі обирають підрядника».

У міськраді пояснили: «Мова йде про реалізацію пілотного проекту щодо впровадження Програми сприяння проведенню капітального ремонту окремих конструктивних елементів багатоквартирних будинків, які перебувають в управлінні ОСББ Львова на 2018 рік, затвердженої ухвалою міської ради №3612 від 21 чеервня 2018 року. Відтак, відповідно до рішення, функції замовника на виконання робіт надано об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Дунайська 1» – на об’єкті «Капітальний ремонт внутрішніх мереж водопроводу та каналізації на вулиці Дунайській, 1 у Львові», об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Дунайська 5» – на об’єкті «Капітальний ремонт внутрішніх мереж водопроводу та каналізації на вулиці Дунайській, 5 у Львові», об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Антонича 14» – на об’єкті «Капітальний ремонт м’якої покрівлі житлового будинку №14 (під'їзд №2) на вулиці Антонича, Львів», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

10:03 13 червня 2021 р.

У Львівському районі горів автосервіс

Вогнем пошкоджено стіни і перекриття на площі 120 квадратних метрів та ремонтне обладнання на площі 80 метрів квадратних.

Рубрика: Ситуації

19:46 12 червня 2021 р.

Все буде добре: Святослав Вакарчук втратив і Голос, і дружину

Відомий український музикант, фронтмен рок-групи "Океан Ельзи" й ексглава політичної партії "Голос" Святослав Вакарчук заявив про розрив стосунків із дружиною Лялею Фонарьовою.

Рубрика: Ситуації

18:39 12 червня 2021 р.

Ізраїль дозволив літати в Україну з 15 червня

В Ізраїлі вирішено з 15 червня виключити Україну, Ефіопію і Туреччину зі списку країн, в які заборонено виліт з Ізраїлю («країни максимального ризику»).

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу