У Львові набрали необхідну кількість голосів три петиції

14:00 14 червня 2019 р.

  • 0
  • 1215


Фото: metro.lviv.ua

В управлінні «Секретаріат ради» Львівської міської ради запевнили, що підготують відповідні проекти ухвал для розгляду електронних петицій депутатським корпусом.

Головний спеціаліст відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради» Львівської міськради Орест Файфурка повідомив у п’ятницю, 14 червня, на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook»: «Одразу три електронні петиції набрали сьогодні необхідні 500 голосів! Ідея перша – розморозити проект Львівського Метрополітену! Ідея друга – створити пункти обігріву та годування безпритульних тварин (про це справді варто подумати заздалегідь). Ідея третя – продовження маршрути №21 ТЦ «Три слони» - Головна пошта до с. Рясне-Руське.

«Управління «Секретаріат ради» підготує відповідні проекти ухвал, для розгляду електронних петицій депутатським корпусом Львівської міської ради. Автори петицій будуть запрошені до виступу на пленарному засіданні. В разі підтримки петицій депутатами, профільні виконавчі органи підготують дорожню карту щодо втілення ідеї в життя!», – поінформував також Орест Файфурка.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

20:00 26 червня 2019 р.

У Львові шукають вибухівку на вокзалі

В обласному управлінні поліції отримали анонімне повідомлення, що в 21:00 на залізничному вокзалі у Львові відбудеться вибух.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 438

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Дебати: Ірина Подоляк - Валерій Веремчук (ВО №116)

Рубрика: Політика

Дебати: Андрій Москаленко - Юрій Михальчишин (ВО №115)

Рубрика: Політика

Дебати: Марта Романяк - Наталя Тимчій (ВО №116)

Рубрика: Політика

Дебати: Олег Синютка ("Європейська солідарність")-Михайло Цимбалюк ("ВО "Батьківщина")

Рубрика: Політика

Дебати: Мирослава Бабінська-Тарас Чолій ( ВО №123)

Рубрика: Політика

Всі відео розділу