У Львові набрали необхідну кількість голосів три петиції

14:00 14 червня 2019 р.


Фото: metro.lviv.ua

В управлінні «Секретаріат ради» Львівської міської ради запевнили, що підготують відповідні проекти ухвал для розгляду електронних петицій депутатським корпусом.

Головний спеціаліст відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради» Львівської міськради Орест Файфурка повідомив у п’ятницю, 14 червня, на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook»: «Одразу три електронні петиції набрали сьогодні необхідні 500 голосів! Ідея перша – розморозити проект Львівського Метрополітену! Ідея друга – створити пункти обігріву та годування безпритульних тварин (про це справді варто подумати заздалегідь). Ідея третя – продовження маршрути №21 ТЦ «Три слони» - Головна пошта до с. Рясне-Руське.

«Управління «Секретаріат ради» підготує відповідні проекти ухвал, для розгляду електронних петицій депутатським корпусом Львівської міської ради. Автори петицій будуть запрошені до виступу на пленарному засіданні. В разі підтримки петицій депутатами, профільні виконавчі органи підготують дорожню карту щодо втілення ідеї в життя!», – поінформував також Орест Файфурка.

dailylviv.com

До теми

14:44 24 листопада 2020 р.

У Дублянах під Львовом мер зі стусанами та бійкою не впускав мешканців на сесію (відео)

Учора, 23 листопада, міський голова Дублянів Василь Попович не впускав мешканців на вечірню сесію. Біля дверей приміщення, де відбувалася сесія, сталася шарпанина з бійкою.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу