У Львові ліквідовують наслідки затоплення вулиць, під'їздів, трамвайних колій

17:35 3 вересня 2023 р.

Фото до новини

У неділю, 3 вересня, у Львові приблизно 2 години лив сильний дощ. Як наслідок у місті зафіксовано чимало підтоплень, оскільки дощова каналізація не встигала швидко прийняти великий об’єм води.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

За словами Ірини Маруняк, заступниці міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства, зараз у кожному районі працюють комунальні служби, які очищають дощоприймачі та каналізацію на дорогах. Також у місті працюють тракторці, що очищують вулиці від замулення.

«Через сильний дощ маємо кілька підтоплень на вулицях, під’їздах та дахах. Але сильної шкоди негода місту не завдала. Підтоплення зафіксовані на вул. Городоцькій, вул. Тролейбусній, вул. Рубчака, у районі «Іскри», на вул. Під Голоском та ін.

Підтоплення ненадовго спричинило зупинки руху тролейбусів №21, 23, 24, 30, 38. Станом на зараз рух тролейбусів відновлено повністю. Щодо роботи трамваїв, то внаслідок негоди підтоплено трамвайну колію біля «Вулецьких пагорбів», через що було зупинено рух трамвая N3.

Також на Гарячу лінію надійшло 35 звернень від мешканців щодо протікання дахів та забитої зливової каналізації у  будинках», - розповідає Ірина Маруняк.

За її словами під час негоди і дотепер до ліквідації наслідків негоди залучено 372 працівники комунальних служб і 11 одиниць техніки. У час зливи вони розчищали дощоприймачі на вулицях, адже вода наносила листя. Зараз комунальники розчищають зливові труби у будинках та чистять вулиці від замулення.

Водночас екоактивісти наголошують, що такі зливи траплятимуться щораз частіше.

«Через зміну клімату такі зливи, як щойно була у Львові, траплятимуться все частіше. Наша дощова каналізація та очисні не розраховані на такі разові об'єми води. Адаптація до наслідків зміни клімату саме про це.

Окрема подяка працівникам комунальних служб, які в неділю, в дощ, ходять вздовж дороги і розчищають дощоприймачі, щоб вода якнайшвидше зійшла з проїжджої частини», - написала в себе на фейсбук-сторінці Ірина Миронова, виконавчий директор Zero Waste Lviv.

У Львові впала на тротуар велика частина балкону

Львів закидало градом (відео, доповнено)

У Львові перебуває спецпосланник Міністра закордонних справ Італії: чим допоможуть

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів