У Львові промили 145 дощоприймачів, – ЛМР

11:10 23 липня 2019 р.

Дощоприймач біля будинку №63 на вулиці Володимира Великого

Дощоприймач біля будинку №63 на вулиці Володимира Великого
Фото: facebook.com/groups/hotline.lviv

Заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк запевнила: «У всіх районах міста проводяться роботи з очистки, промивки дощоприймачів, і, за необхідності, ремонт труб дощової каналізації».

Про це повідомили у вівторок, 23 липня, в прес-службі Львівської міськради. Заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк розповіла також: «У нашому місті – 7473 дощоприймачі. Є напрацьована загальна практика їх очистки –з березня місяця розпочинаємо роботи з очистки дощоприймачів, а до кінця травня й початку червня роботи завершуємо».

«Роботи проводяться у кожному районі. Найбільша кількість дощопримачів у Галицькому районі – 1737. Там щільна забудова і майже біля кожного будинку є дощоприймач. Отож на Галицький район навантаження є найбільше», – поінформувала також Ірина Маруняк.

Заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства також зазначила: «Станом на сьогодні усі дощоприймачі почищені. Проте, коли ми чистимо дощоприймач і бачимо, що він чистий, але труба, куди має стікати вода забита, тоді викликаємо техніку ЛМКП «Львівводоканал», яка промиває дощову каналізацію. Цього року в такий спосіб ми промили 145 дощоприймачів».

Ірина Маруняк розповіла також: «Однак, якщо після усіх цих заходів дощоприймач далі не сприймає воду, то ретельно перевіряємо все, щоб виявити і ліквідувати причину. Зазвичай, однією з причин може бути залом труби. Тому вода не сходить, і коли падають дощі, є підтоплення. Відповідно ми ремонтуємо заломлені труби – розкопуємо тротуар, чи проїжджу частину і міняємо заломлену трубу. У такий спосіб ми вже відремонтували 24 дощоприймач»і

«Упродовж наступних двох тижнів заплановано промити технікою «Львівводоканалу» 152 дощоприймачі, адже виявили, що там забиті труби, і відремонтувати ще 12 дощоприймачів, де є пошкоджені труби дощової каналізації», – анонсувала також Ірина Маруняк.

Заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства також запевнила: «Ми поставили перед собою завдання, щоб у  Львові усі дощоприймачі були в робочому стані, щоб не було підтоплень. До прикладу, після зливи, яка була вночі з неділі на понеділок, не було жодних підтоплень. Тому робота, яка проводиться, дає свої результати».

dailylviv.com

До теми

18:24 15 жовтня 2021 р.

Мешканці будинків на перехресті Бандери - Городоцької отримають компенсацію. За незручності

Роботи із влаштування трамвайної інфраструктури на ділянці вул. Городоцької проводитимуть цілодобово, аби зменшити їх тривалість. Натомість мешканцям прилеглих до ремонту будинків запропонують механізм компенсації за потенційні незручності. Таке рішення сьогодні, 15 жовтня, прийняла міська комісія з надзвичайних ситуацій.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу