У Львові демонтують незаконні МАФи. Звідки почнуть

16:21 21 травня 2024 р.

Фото до новини

У Львівській міській раді провели повну інвентаризацію всіх тимчасових споруд, які є на території Львівської громади.

Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише DailyLviv.com.

«Не можна просто прийти і поставити кіоск там, де хочеться. Це беззаконня, а не підприємництво», – наголосив Любомир Зубач.

Найближчим часом у Львові демонтують три павільйони біля ЦУМу на перехресті Княгині Ольги – Володимира Великого. Там тимчасові споруди незаконно зайняли міський тротуар.

Читайте також: МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

«Не так далеко звідси вже забрали кіоск, в якому продавали швидку їжу і де отруїлись люди. Тепер черга – споруд-сусідів. Про це рішення міський виконавчий комітет проголосував ще у березні. Підприємці мали достатньо часу, щоб забрати свої павільйони добровільно, як, до речі, робить більшість власників тимчасових споруд, які демонтуємо в місті.

Львівська міська рада не буде узаконювати МАФи на тротуарах. Бо це громадське місце і воно належить усім, а не одній особі, яка називає себе підприємцем», – каже Любомир Зубач.

Читайте також:  У Львові продають МАФи за ціною квартир

У департаменті природних ресурсів, будівництва та розвитку громад пояснюють, що підприємці не сплачують законних податків – ні місту, ні державі.

«Місто тільки вітає появу нових ринків. Але це має бути зроблено в законний спосіб – з дотриманням усіх юридичних процедур і на законно виділеній території.

Карантин, війна – ми дали дуже багато часу і зробили багато поступок, але тривати так вічно не може. Всі ми любимо порядок на власному подвір’ї і навряд чи спокійно відреагували б, якби хтось на нього прийшов, поставив якусь халабуду і почав продавати, скажімо, чебуреки. А ще якби там хтось отруївся. То чому ж щодо міських площ, таких собі подвір’їв, має бути інше ставлення?», – пояснює Любомир Зубач.

Нагадаємо, нещодавно демонтували два тимчасових торгових павільйони на вул. Миколайчука та ще 3 на вул. Стрийській.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів