У Львові чекають на кошти кредитного комітету ЄБРР на заміну колектора на вулиці Стуса (оновлено: відео)

16:24 22 жовтня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Директор ЛКП «Львівавтодор» Олег Береза повідомив: ««На ділянці від заправки до вулиці Угорської роботи ще не розпочинали через колектор».

«У Львові тривають роботи з будівництва трамвайної колії, яка сполучить Сихів з центральною частиною міста», – повідомили сьогодні, 22 жовтня, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також поінформували:

«Сьогодні міський голова оглянув виконання робіт з заміни аварійного колектора, які проводяться відкритим способом. Як зазначив Андрій Садовий, основний об’єм робіт по об’єкту буде виконано цього року. Він також розповів:

«Якщо би ми не реконструювали колектор, могла б бути велика техногенна катастрофа для великої кількості львів’ян. Ремонтуючи вулицю Стуса, прокладаючи трамвайну колію, в першу чергу, ми заново прокладаємо колектор, бо старий у аварійному стані і може вийти з ладу у будь-який час.

Тут глибина 7-9 метрів, там вище біля заправки глибина 15 метрів. Тут ми робимо відкритим способом, але там вся робота буде йти під землею. Там робити відкритим способом не можливо. Дуже добре, що ми це робимо зараз, щоб не допустити до аварійності. 

До кінця цього року весь основний об’єм робіт буде виконаний. Покласти потім асфальт і колію – це вже швидко. А колектор – це найскладніша справа, яка робиться при реконструкції вулиці Стуса.

Незабаром буде досягнуто спільної позиції щодо перенесення ринку «Санта-Барбара». Є ряд ділянок, які ми пропонуємо, куди можна перенести ринок. Роботи по цьому невеличкому кусочку – на місяць, там проблем не буде. Ми паралельно робимо тут і, думаю, з листопада, коли знайдемо порозуміння, там будемо робити. 

Загалом об’єм роботи великий, добре, що ми зараз це робимо, що не доводимо до аварії, коли усе коштувало б у рази більше. Зараз планово, системно прокладаємо новий колектор.

Технологія відкритого способу, велика підземна частина, потім заново робимо основу, кладемо асфальт, безшумні трамвайні колії і до кінця року основний об’єм робіт буде виконано. Роботи тривають. З Банком є повне порозуміння. Все чітко за планом». 

Своєю чергою, директор ЛКП «Львівавтодор» Олег Береза повідомив:

«Що стосується ділянки трамвайної колії, що проходить через Сихів, то тут роботи вже майже закінчені. Роботи на Сихові вже практично завершені, якщо не брати до уваги будівництво розворотного кільця на території, де функціонує ринок «Санта-Барбара».

Також повність завершені роботи на вулиці Стуса на ділянці від вулиці Свенціцького до в’їзду в парк «Залізні Води. На 45% виконані роботи по каналізаційному колектору на вулиці Стуса, також там вже влаштовують дорожню основу. 

На ділянці від заправки до вулиці Угорської роботи ще не розпочинали через колектор. Чекаємо на рішення кредитного комітету ЄБРР щодо виділення додаткових коштів  на заміну аварійного колектора, довжиною 800 метрів 

Також тривають ремонтні роботи на вулицях Свенціцького, Франка й Мушака, що дозволить з’єднати новозбудовану колію з існуючою. Роботи тут виконують за кошти міського бюджету.

Довжина колії – 11,5 кілометра в обидва боки. Тендер на виконання робіт виграла компанія «Онур». Прокладення трамвайної колії з Сихова до центру міста має на меті зменшити транспортне навантаження у найбільшому житловому масиві Львова (населення майже 150 000 мешканців).

Автобуси та тролейбуси здатні перевезти три-чотири тисячі мешканців в один бік, у той час як трамвай – 12 тисяч. Зі Сихова до центру трамваєм можна буде дістатися за 25-30 хвилин.

Також реалізація проекту сприятиме покращенню екології у районі. Проект фінансується за рахунок кредиту від ЄБРР у 6 млн. євро, гранту німецького уряду у 5 млн. євро та за кошти з міського бюджету – 6,2 млн. євро».

dailylviv.com

До теми

15:53 19 квітня 2021 р.

19 додаткових відеокамер фіксації порушень на дорогах Львівщини: де саме

Стартували роботи із влаштування комплексів автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху на автомобільних дорогах державного значення Львівської області. Фіксувати правопорушення на автошляхах області будуть камери у кількості 21 одиниці, з яких 3 камери вже працюють на дорозі М-06 Київ – Чоп у Солонці та Буську. Їх встановили наприкінці минулого року.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу