У Львові анонсували завершення ремонту вулиці Замарстинівської

14:00 8 січня 2020 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

У ЛМР запевнили, що16 січня вулиця Замарстинівська буде повністю відкрита для проїзду транспорту.

Про це повідомили в середу, 8 січня, у Львівській міськраді, де також розповіли, що ремонт вулиці Замарстинівської – на завершальному етапі. На її ділянках від вулиці Липинського до вулиці Гайдамацької й від вулиці Липинського до вулиці Торф’яної повністю виконані роботи по заміні інженерних мереж, зокрема – основного колектора, прокладено трамвайну колію, контактну мережу та повністю замощено проїзну частину вулиці.

Сьогодні, 8 січня, відбувся пробний виїзд трамваю по відремонтованій вулиці. Як повідомила Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства, з 16 січня вулиці Замарстинівська буде повністю відкрита для проїзду транспорту. Натомість від сьогодні для проїзду відкриють ділянку від вулиці Липинського до вулиці Торф’яна.

Як інформував «ЩЛ», у Львові повернувся на ще не відремонтовану вулицю трамвай.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

14:30 29 січня 2020 р.

У Львові запланували громадське обговорення ДПТ

29 січня о 18:00 у «Smart»-бібліотеці на вулиці Професора Ковалика (№1) у Львові запланували розпочати громадське слухання проекту детального плану території в районі колишнього кооперативно-садівничого товариства «Тиша» в урочищі Клепарів.

Рубрика: Ситуації