У Львові повернувся на ще не відремонтовану вулицю трамвай

13:30 8 січня 2020 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

У Львівській міськраді запевнили, що ремонт вулиці Замарстинівської – на стадії завершення.

Про це повідомили в середу, 8 січня, у Львівській міськраді, де також розповіли, що на ділянках вулиці Замарстинівської від вулиці Липинського до вулиці Гайдамацької й від вулиці Липинського до вулиці Торф’яної повністю виконані роботи із заміни інженерних мереж, зокрема – основного колектора, прокладено трамвайну колію й контактну мережу та повністю замощено проїзну частину вулиці.

А сьогодні відбувся пробний виїзд трамвая відремонтованою Замарстинівською. Міський голова Львова Андрій Садовий зазначив: «Два роки Замарстинівська не бачила трамвая. Сьогодні – пробний запуск і фіналізація усіх робіт. Порадившись із підрядниками, можемо чітко озвучити дату, коли вулиця буде проїзною для машин, трамваїв, усіх, хто матиме бажання її побачити. Це – 16 січня. Іще тиждень має відстоятися бруківка, мають бути завершені фінальні роботи. 2-річний процес охоплював заміну мереж, колектора, замощення тощо. Замарстинівська – це найскладніша вулиця, яку ми мали в ремонті за 14 років».

Як інформував «Щоденний Львів», у зв’язку з проведенням дорожньо-ремонтних робіт, рух транспорту на ділянці вулиці Апостола від її будинку 310 до вулиці Північної перекрили до 22-ї години 1 квітня.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

23:24 20 січня 2020 р.

Ексголова Рівненської ОДА пікетував прикордонників у Львові

Сьогодні у Львові, колишній керівник Рівненської ОДА Олексій Муляренко, підтримав колектив Рівненського льонокомбінату та його власника Олега Червонюка, які пікетували західне управління Держприкордонслужби.

Рубрика: Ситуації

18:51 20 січня 2020 р.

Садовий просить не продавати Будинок офіцерів. Обіцяє відновити

Мер Львова Андрій Садовий звернувся листом до Міністра оборони України Андрія Загороднюка щодо поширеної в ЗМІ інформації про продаж будівлі Будинку офіцерів, яка розташована на вулиці Театральній, 22.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Скарга в ЮНЕСКО на забудови у Львові

Рубрика: Культура

Неформальна приміряльня, 1 випуск

Рубрика: Політика

Ринок землі: формула Романа Федишина

Рубрика: Економіка

Будівельний вандалізм у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Неформальна приміряльня, 2 випуск

Рубрика: Політика

Всі відео розділу