У Львові – 405 безпритульних собак, – «Лев»

16:00 8 серпня 2018 р.


Фото: tvoemisto.tv

Комунальне підприємство «Лев» оголосило результати IV загальноміського підрахунку безпритульних собак у Львові.

Про це повідомили в середу, 8 серпня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Уже вчетверте поспіль у Львові відбувся загальноміський підрахунок безпритульних собак. За результатами підрахунку на початок серпня 2018 року нараховано 405 безпритульних собак. 81% з тварин, виявлених на вулицях Львова, мають добру масу тіла та не мають візуальних ознак захворювань».

«Попри те, що безпритульних тварин на території міста меншає, лави вуличних собак поповнюють тварини, які потрапляють у Львів з приміських селищ та містечок, зокрема, з Рудно. Тож наступним кроком має стати напрацювання програми гуманного скорочення чисельності безпритульних тварин на території Львівської області», – поінформували також у міськраді.

Співзасновник «Anіmal-ID.info» Віктор Копач розповів: «Бачимо добру динаміку у місті, станом на початок серпня 2018 року ми нарахували на вулицях Львова 405 безпритульних собак. 43% з них стерилізовані, принаймні, у такого відсотка собак волонтери виявили кліпсу. Оскільки собаки можуть губити кліпси або волонтери можуть їх не помітити в хутрі, цей відсоток реально може бути вищим. 7% серед виявлених на вулицях собак – це потенційно господарські тварини, що загубилися чи перебувають на самовигулі».

Віктор Копач повідомив також: «За показником кількості безпритульних собак Львів перебуває на рівні Трускавця та Українки, маленькі міста країни. До прикладу, у Кривому Розі, що за кількістю населення близький до Львова, налічується близько 7000 безпритульних собак».

Співзасновник «Anіmal-ID.info» розповів також: «81% з тварин, виявлених на вулицях Львова, мають добру масу тіла та не мають візуальних ознак захворювань. Це свідчить, що на території міста немає серйозних захворювань тварин, і ці собаки не несуть загрози для мешканців».

Більше подробиць – на сайті ЛМР.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу