У львівських фронт-офісах можна замовити кількасот видів послуг (відео, оновлено)

18:25 8 листопада 2015 р.


Фото: lviv.vgorode.ua

Львів'янам більше не доведеться оббивати чиновницькі пороги.

«У Львові з’явилися фронт-офіси. Аби залагодити будь-які питання, пов’язані з органами державної влади, львів’янам більше не доведеться оббивати чиновницькі пороги. У місті з’явилися спеціальні центри надання адміністративних послуг, або як їх ще називають фронт-офіси. Там можна замовити кілька сотень видів послуг, від чистки дерев у дворі до виготовлення закордонного паспорту», – повідомили 7 листопада, в «Телевізійній службі новин» каналу, де в неділю розповіли також:

У Львові з'явилися спеціальні Центри надання адміністративних послуг, які називають «фронт-офіси». Там можна замовити кілька сотень видів послуг – від чищення дерев у дворі до виготовлення закордонного паспорта. Тож львів'янам більше не доведеться оббивати чиновницькі пороги та гаяти час.

Адміністратор Центру надання адміністративних послуг Наталя Ушакова розповіла: «Мешканцям не потрібно йти окремо в районну адміністрацію вирішувати питання, а потім у міську раду. Вони приходять у нас центр і тут можуть одразу вирішити усі питання: подати звернення, пропозицію. Якщо бажають записатися на прийом до посадовця, то відповідно адміністратор центру здійснює їм ці послуги».

Міграційна служба, МНС, інспекція архітектурно-будівельного контролю, міська рада. Це неповний перелік установ, куди уже не потрібно ходити львів'янам.

Керівник Центру Валентина Бартошик перерахувала: «Наприклад, потрібно зробити реконструкцію горища, оформити право власності на майно, отримати дозвіл на зрізку дерева або прописати дитину – тобто, це маса питань, які турбують мешканців».

Наразі у місті працює два таких центри. Найближчим часом відкриють ще три.

Про це повідомили сьогодні, 8 листопада, в «Телевізійній службі новин» каналу «1+1».

До теми

16:45 12 травня 2021 р.

У селян на Львівщині забрали 19 га пасовища і перепродали одній людині

Біля головного управління Держгеокадастру у області пікетували люди із села Великі Передримихи. Вони вимагали, аби їм повернули пасовище, де вони випасають худобу. Ця територія має площу 19 гектарів.

Рубрика: Ситуації

15:53 12 травня 2021 р.

Галицькі митники розповіли про найпопулярніші контрабандні товари

Упродовж січня - квітня 2021 року підрозділи митниці виявили й припинили 809 порушень митних правил загальною вартістю предметів правопорушень 37,3 млн грн. Окрім того, до правоохоронних органів митниця надіслала 64 повідомлення про протиправні діяння, що містять ознаки злочину.

Рубрика: Ситуації

15:41 12 травня 2021 р.

Leopolis Jazz Fest: організатори повідомили про безпрецедентні правила карантинної безпеки

Цьогорічний фестиваль Leopolis Jazz Fest стане першою великою концертною подією, яка пройде в Україні з початку пандемії. Проведення Leopolis Jazz Fest з дотриманням карантинних норм стане стартом відновлення культурного та економічного життя для країни, прикладом для інших концертних організаторів.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу