У Львівській ОДА внесли зміни до програм і показників бюджету

09:45 25 жовтня 2019 р.

  • 0


Фото: loda.gov.ua

Бюджет Львівської області отримав за дев’ять місяців 60 мільйонів понадпланових надходжень.

Про це повідомили у Львівській облдержадміністрації, де також розповіли: «Більше 46 мільйонів гривень із цієї суми пропонують розподілити. Відтак, департаменту охорони здоров’я для виплати заробітної плати пропонують скерувати додаткових 30 мільйонів».

«Рівень виконання обласних програм станом дев’ять місяців – 55 відсотків. Загальний обсяг фінансування обласних програм – 1,5 млрд. гривень. За результатами аналізу виконання заходів обласних цільових програм, було знято 12,5 млн. гривень. Найбільше профінансовано програм у галузі охорони здоров’я, соціальної підтримки окремих категорій населення та програма «Молодь Львівщини», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Окрім того, в межах засідання комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку, ухвалили рішення внести зміни до «Програми капітального будівництва об'єктів соціально-культурного та житлово-комунального призначення за рахунок коштів обласного бюджету на 2019 рік», якою передбачено фінансування 132 об’єктів на загальну суму понад 164 мільйони, із цього фінансового ресурсу профінансовано 100 мільйонів», – розповіли також в облдержадміністрації.

«Зі семи об’єктів на території області зняли кошти, що протягом року не були освоєні. Відтак, майже 2двамільйони вилучили з реставрації Собору Юра у Львові, один мільйон гривень  – із виготовлення ПКД будівництва корпусу дитячої онкології, один мільйон гривень  вилучили із реконструкції даху будівлі прокуратури та інших об’єктів. Відтак, кошти перексерували на дофінансування пускових 12 об’єктів, що фінансуються за кошти програми», – повідомили також в облдержадміністрації.

«Зокрема, додаткових 600 тисяч гривень пропонують скерувати на реконструкції Західноукраїнського дитячого медичного центру, 300 тисяч – на реконструкцію народного дому у Підкамені, понад 300 тисяч на облаштування музею Кирила Трильовського на Золочівщині тощо. Окрім того, пропонують додатково збільшити капітальні видатки на ремонт пологового відділення обласної клінічної лікарні на 850 тисяч гривень», – поінформували також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

12:27 25 травня 2020 р.

Рух транспорту на частині вул. Рудницького перекрито

Від сьогодні, 25 травня, і орієнтовно до 30 травня буде перекрито рух транспорту на частині вул. Рудницького, у зв’язку із проведенням робіт по заміні аварійної ділянки колектора.

Рубрика: Ситуації

18:27 24 травня 2020 р.

Польщу накриває небачена лавина безробітних,- ЗМІ

Може виявитися, що українці, котрі обходяться (підприємцям – ред.) дешевше та не користаються з допомоги на час кризи, у декотрих галузях витіснятимуть польських працівників.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Захист інформполя України від РФ

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Провали Президента за перший рік

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу