У Львівській ОДА внесли зміни до програм і показників бюджету

09:45 25 жовтня 2019 р.


Фото: loda.gov.ua

Бюджет Львівської області отримав за дев’ять місяців 60 мільйонів понадпланових надходжень.

Про це повідомили у Львівській облдержадміністрації, де також розповіли: «Більше 46 мільйонів гривень із цієї суми пропонують розподілити. Відтак, департаменту охорони здоров’я для виплати заробітної плати пропонують скерувати додаткових 30 мільйонів».

«Рівень виконання обласних програм станом дев’ять місяців – 55 відсотків. Загальний обсяг фінансування обласних програм – 1,5 млрд. гривень. За результатами аналізу виконання заходів обласних цільових програм, було знято 12,5 млн. гривень. Найбільше профінансовано програм у галузі охорони здоров’я, соціальної підтримки окремих категорій населення та програма «Молодь Львівщини», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Окрім того, в межах засідання комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку, ухвалили рішення внести зміни до «Програми капітального будівництва об'єктів соціально-культурного та житлово-комунального призначення за рахунок коштів обласного бюджету на 2019 рік», якою передбачено фінансування 132 об’єктів на загальну суму понад 164 мільйони, із цього фінансового ресурсу профінансовано 100 мільйонів», – розповіли також в облдержадміністрації.

«Зі семи об’єктів на території області зняли кошти, що протягом року не були освоєні. Відтак, майже 2двамільйони вилучили з реставрації Собору Юра у Львові, один мільйон гривень  – із виготовлення ПКД будівництва корпусу дитячої онкології, один мільйон гривень  вилучили із реконструкції даху будівлі прокуратури та інших об’єктів. Відтак, кошти перексерували на дофінансування пускових 12 об’єктів, що фінансуються за кошти програми», – повідомили також в облдержадміністрації.

«Зокрема, додаткових 600 тисяч гривень пропонують скерувати на реконструкції Західноукраїнського дитячого медичного центру, 300 тисяч – на реконструкцію народного дому у Підкамені, понад 300 тисяч на облаштування музею Кирила Трильовського на Золочівщині тощо. Окрім того, пропонують додатково збільшити капітальні видатки на ремонт пологового відділення обласної клінічної лікарні на 850 тисяч гривень», – поінформували також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

22:09 4 серпня 2021 р.

Зі Львова до Херсона завтра поїде додатковий потяг, збільшено кількість вагонів на маршруті Київ- Відень

Зважаючи на пікову сезонну популярність маршрутів до курортів під час літніх перевезень, Укрзалізниця призначила додатковий поїзд у південному напрямку та збільшує кількість вагонів на наявних рейсах у західному напрямку.

Рубрика: Ситуації

12:33 4 серпня 2021 р.

Гаряче літо. Аналізи, які бажано здати після відпустки

Розслаблююча атмосфера літньої відпустки прекрасно налаштовує на романтичний лад. Тому багато відпускників, які не мають постійного статевого партнера, заводять короткі та яскраві курортні романи.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу