У Львівській ОДА опублікували підсумки профілактичних рейдів

11:28 6 жовтня 2017 р.

Фото до новини


Фото: loda.gov.ua

В облдержадміністрації запевнили: «Працівники ювенальної превенції, Служби у справах дітей Львівської ОДА, центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, відділів освіти провели в третьому кварталі 2017 року 876 профілактичних рейдів».

Начальник служби у справах дітей Львівської облдержадміністрації Володимир Лис повідомив: «Під час профілактичних рейдів «Вокзал», «Діти вулиці», «Канікули» – виявили 100 дітей, зокрема, 72 підлітків вилучили з вулиці, 20 дітей – зі сімей, одну дитину – з комп'ютерного клубу, шістьох – із розважальних закладів, а одну дитину знайшли. У сім'ї повернули 49 дітей, до навчальних закладів – 20 дітей, влаштували в притулок 26 дітей, а п’ятьох – 5 в заклади охорони здоров'я.
«Під час проведення рейдів виявили 23 порушення правил торгівлі спиртними напоями та тютюновими виробами, попередили п’ятьох посадових осіб, ініціювали притягнення до відповідальності 10 посадових осіб. Обстежили 1328 сімей, попередили 858 батьків, ініціювали притягнення до відповідальності 232 батьків», – поінформував також Володимир Лис.

Про це повідомили в прес-службі Львівської облдержадміністрації.

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

dailylviv.com

 

Останні новини