У Львівській облраді погодилися надати приміщення криміналістам

14:45 5 липня 2018 р.


Фото: oblrada.lviv.ua

Науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС у Львові отримає в управління більше чотирьох тисячі квадратних метрів.

У прес-службі Львівської міськради повідомили в четвер «5 липня за участі голови Львівської обласної ради відбулася робоча нарада щодо передачі в оперативне управління Львівському науково-дослідному експертно-криміналістичному центру МВС України об’єктів нерухомого майна в будинку №16 на вулиці Данила Апостола у Львові. Досі це майно перебувало на балансі обласної ради».

Директор науково-дослідному експертно-криміналістичному центру (НДЕКЦ) МВС Роман Заяць зазначив: «Невідкладна потреба в приміщенні виникла у зв’язку із збільшенням штату працівників Львівського НДЕКЦ МВС України. Якщо раніше у нас налічувалося 145 експертів, то зараз їх стало на 100 більше, відтак в теперішніх приміщеннях у нас просто немає змоги розмістити людей і оперативно проводити дослідження. Тому було прийнято рішення звернутися до обласної ради з проханням передати нежитлові будівлі загальною площею 4263,2 квадратних метрів у будинку №16 на вулиці Данила Апостола у Львові. Тут плануємо розмістити адміністративно-лабораторний комплекс експертного центру».

Роман Заяць розповів також: «Будівлі потребують комплексного капітального ремонту, зокрема встановлення системи теплопостачання. Тому тепер у нас з’явилася можливість напряму подавати заявку до міністерства внутрішніх справ України щодо виділення необхідних коштів на ремонт та облаштування будівлі».

Директор НДЕКЦ доповнив: «Ми плануємо виготовити ПКД ще цього року та опісля розпочати реконструкцію зазначених приміщень. Створення оновленого Центру вдвічі пришвидшить проведення експертиз для правоохоронних органів, судів. Для цього у нас є сучасне обладнання та відповідні фахівці».

Натомість голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин наголосив? «Спілкуючись із керівником Головного управління Нацполіції у Львівській області Валерієм Середою та прокурором області Юрієм Квятківським, дійшли висновку, що сьогодні вкрай необхідно створити належні умови для роботи експертів-криміналістів, які несуть вирішальне навантаження при визначенні важких злочинів. Фахівці, які будуть працювати у цих стінах, робитимуть усе можливе, аби злочини в області розкривалися якомога оперативніше і що найголовніше – дослідження проводилися на сучасному якісному обладнанні».

dailylviv.com

До теми

11:29 18 червня 2021 р.

Німеччина дозволила в'їзд українцям з 25 червня, які вакциновані за правилами EMA

Наразі це стосується тільки вакцин, визнаних Європейським агентством з лікарських засобів (EMA - European Medicines Agency). Зазначається, що цей перелік може доповнюватися і розширюватися.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу