У Львівській міськраді затвердили зміни до бюджету

14:20 14 грудня 2018 р.

Фото до новини


Фото: city-adm.lviv.ua

Виконавчий комітет ЛМР ухвалив рішення «Про зміни до міського бюджету м. Львова на 2018 рік».

Про це повідомили в п’ятницю, 14 грудня, в прес-службі Львівської міськради. Директор департаменту фінансової політики ЛМР Олег Іщук доповів на засіданні виконкому: «Найперше, потрібно схвалити дві позиції, які потім буде винесено на затвердження сесії Львівської міської ради, – схвалити збільшення видатків бюджету розвитку на суму 10 мільйонів 680 тисяч гривень. за рахунок зменшення резервного фонду на вісім мільйонів гривень, видатків корегування міжбюджетних трансфертів на два мільйони гривень, і за рахунок залишку коштів на початок року по бюджету розвитку на суму 680 тисяч гривень. А також схвалити управлінню охорони здоров’я збільшити внески до статутного капіталу стоматполіклініки №1 та №4 на суму 3,2 млн. гривень для покращення матеріально-технічного забезпечення, за рахунок зменшення видатків для охорони здоров’я передбачених у загальному фонді».

Олег Іщук також зазначив: «У зв’язку зі зміною підпорядкування комунального закладу соціальний готель управлінню «Служба у справах дітей», пропонується здійснити перерозподіл залишків невикористаних асигнувань у сумі 157,7 тисяч гривень; управлінню соціального захисту здійснити розподіл видатків на соціальний захист у сумі 415 тисяч гривень, у тому числі збільшити видатки на одноразову матеріальну допомогу, у зв’язку із великою кількістю звернень мешканців, на 415 тисяч гривень, і зменшити місцеві пільги населенню на суму 298 тисяч гривень. та видатки на надання соціальних послуг на 17,8 тисячі гривень; департаменту містобудування збільшити видатки на суму 191 тисяч гривень на благоустрій та озеленення Стрийського парку, за рахунок зменшення видатків на утримання парку на 61 тисяч гривень і економії коштів за оплату енергоносіїв у сумі 130 тисяч гривень; управлінню освіти пропонується скерувати залишки невикористаних асигнувань у сумі один мільйон 98 тисяч гривень на продукти харчування для дошкільних закладів, на придбання інвентарю та інші послуги крім комунальних».

«Управлінню «Секретаріат ради» збільшити видатки на 95 тисяч гривень, за рахунок зменшення поточних видатків виконавчого комітету; управлінню соціального захисту розподілити субвенції з державного бюджету у сумі п’ять иільйонів 798,8 тисячі гривень, у тому числі збільшити обсяг на надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг за рахунок зменшення надання субсидій населенню; департаменту «Адміністрація міського голови», для забезпечення виплати компенсації за невикористану відпустку працівниками газети «Ратуша», збільшити видатки на суму 286 тисяч гривень. Відповідно до рішення обласної ради – за рахунок бюджету розвитку обласного бюджету передбачена субвенція нашому бюджету на інвестиційні програми у сумі один мільйон 440 тисяч гривень: на реконструкцію приміщень бібліотеки у  Брюховичах – 290 тисяч гривень, реконструкцію школи №41 у Брюховичах – один мільйон гривень, і на реконструкцію житлової будівлі Львівської української приватної гімназії на вулиці Ярославенка – 150 тисяч гривень», – поінформував також Олег Іщук.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів