У Львівській міськраді внесли зміни до бюджетів | Новини Львова

У Львівській міськраді внесли зміни до бюджетів

16:00 26 грудня 2018 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

Виконавчий комітет Львівської міської ради схвалив у середу, 26 грудня, зміни до міського бюджету на 2018 і 2019 рік.

Про це повідомили в середу, 26 грудня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Виконавчий комітет схвалив зменшити доходи загального фонду міського бюджету Львова на 2018 рік на суму 32 мільйони гривень (податок на доходи фізичних осіб) та збільшити доходи спеціального фонду на суму 30 мільйонів гривень, у тому числі надходження коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту – на 10 мільйонів гривень, кошти від продажу землі — на 20 мільйонів гривень Відповідно пропонувалося зменшити кошти, що передаються із загального фонду в бюджет розвитку (спеціальний фонд) на суму 32 мільйони гривень та зменшити нерозподілені видатки бюджету розвитку на два мільйони гривень».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

19:03 13 липня 2020 р.

Відновити роботу дошкільних навчальних закладів, - Львівська область

На позачерговому засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій ухвалили рішення частково послабити карантинні обмеження в області.

Рубрика: Ситуації

12:12 13 липня 2020 р.

У Львові готові до відкриття дитсадки

Упродовж минулого тижня фахівці управління освіти Львівської міської ради перевіряли готовність садочків до відкриття. За цей час перевірено 102 садки та 9 освітніх закладів з дошкільним відділенням. Якщо комісія з питань ТЕБ і НС надасть дозвіл на відкриття садочків, то всі ці заклади зможуть безпечно приймати дітей.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу