У Львівській міськраді схвалили план дій розвитку транспорту до 2020 року

14:00 6 липня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Виконавчий комітет Львівської міської ради схвалив у п’ятницю, 6 липня, рішення «Про затвердження Плану дій розвитку транспорту у Львові до 2020 року».

Про це повідомили в п’ятницю, 6 липня, в прес-службі Львівської міськради. доповів, Директор «Інститут міста» Олександр Кобзарев доповів на засіданні виконавчого комітету Львівської міської ради: «Прошу підтримати проект рішення «Про затвердження плану дій з розвитку транспорту у Львові до 2020 року». Ви знаєте, що ми цього року почали працювати з «GIZ» і маємо до кінця 2020 року розробити план сталої мобільності нашого міста за європейською методологією. Проблема з транспортом є дуже болючою вже зараз для Львова і тому ми вирішили прийняти тимчасовий план, який би ґрунтувався на основних засадах і принципах сталої мобільності. Над цим Планом працювали робочі групи за участю працівників Львівської міської ради по питаннях транспорту, а також наші колеги з «GIZ».

Олександр Кобзарев розповів також: «Сьогодні весь світ іде шляхом надання пріоритету пішоходу, велосипедисту, громадському транспорту, а вже потім приватному транспорту. Власне, ці принципи були закладені в розробку нашого Плану. Його основна мета – координація зусиль усіх тих служб, які залучені до вирішення транспортної проблеми міста. Тому пропонуємо список заходів в п’яти напрямках: «Громадський транспорт»; «Ремонт вулиць, організація руху»; «Паркування»; «Громадський простір і пішохідний рух» і «Розвиток вело мережі».

Директор «Інститут міста» запевнив: Ми проаналізували і систематизували вже відомі всім плани по закупівлі транспорту, по ремонту мережі, по ремонту вулиць. Щодо паркування, то всім відомо, що з вересня цього року вступає в дію новий закон. Очікуємо, що це суттєво змінить систему паркування. Більше того, зараз ми аналізуємо всі можливості для паркування, щоб коли цей закон ввійде в дію, можна було знайти, де запаркуватися, а не попадати під штрафи».

Олександр Кобзарев доповнив: «Також ми багато уваги приділяємо, щоб у кожному районі створити привабливі громадські простори, адже це стимулюватиме пішохідний рух, і, взагалі, якість життя в місті. Так само як і розвиток веломережі. Відповідно, якщо ми проведемо всі заплановані заходи до 2020 року, то це нам дозволить на 30% покращити цю ситуацію з транспортом. Таким чином, ми зможемо перейти до наступного кроку, щоб покращити мобільність міста».

dailylviv.com

До теми

09:06 15 червня 2021 р.

Сьогодні у Львові водоканал возитиме воду водовозками. Перелік вулиць

Сьогодні ЛМКП «Львівводоканал» буде проводити ремонтні роботи на водомережах. Внаслідок планових робіт буде призупинено подачу води до частини вулиць міста. Роботи триватимуть 15 червня з 10.00 до 24.00 год.

Рубрика: Ситуації

20:53 14 червня 2021 р.

Оголошено переможця на посаду голови Львівської митниці

Державна митна служба оприлюднила результати конкурсів на посади керівників 14 регіональних митниць, які були оголошені у квітні цього року. Переможців обирали за результатами тестування та співбесіди. Переможцем на посаду начальника Львівської митниці визначено мешканця Києва Іллю Ніжнікова.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу