У Львівській міськраді розглянули запропоновані виконкомом зміни до бюджету

17:00 6 липня 2018 р.

Фото до новини


Фото: lvivrada.gov.ua

Депутати ЛМР розглянули в п’ятницю, 6 липня, на позачерговому засіданні постійної комісії гуманітарної політики питання щодо погодження внесення змін до міського бюджету на 2018 рік і про внесення змін до переліку об’єктів, видатки на які у 2018 році будуть проводитись за рахунок коштів бюджету розвитку міського бюджету в гуманітарній сфері.

Про це повідомили на інформаційному порталі депутатів Львівської міської ради, де також розповіли: «Пропозиції, які напрацювали виконавчі органи ЛМР, депутатам представили директор департаменту економічного розвитку Ірина Кулинич, директор департаменту гуманітарної політики Галина Слічна.

Зокрема, директор департаменту гуманітарної політики Галина Слічна зазначила: За кошти з бюджету розвитку, передбачають спрямувати 10 мільйонів гривень на закупівлю обладнання для закладів охорони здоров’я. першочергово ми ставимо за пріоритет повністю закрити питання стерилізаційних і автоклавів. Це те, що необхідно насамперед, бо те, що є зараз, морально і фізично застаріло».

Галина Слічна також розповіла: «Окрім того, планують розпочати роботи з облаштування ліфта у дитячій лікарні на вулиці Орлика, вартість яких становить 998 тисяч гривень. У галузі освіти, з поміж інших пропозицій депутати підтримали спрямування зі загального фонду бюджету 3,4 млн. гривень на закупівлю обладнання для відкриття 35 додаткових навчальних груп у дошкільних навчальних закладах Львова».

Натомість депутат Львівської міської ради Оксана Рубай зауважила: «У цих пропозиціях не були враховані всі мої пропозиції та моїх колег-депутатів із комісії. Зокрема, не вирішено питання щодо матеріальної допомоги мешканцям міста, оскільки зараз коштів недостатньо. Нам пообіцяли, що у вересні ці кошти будуть заплановані, однак мешканці звертатимуться у липні і серпні, і бувають такі ситуації, що негайно треба фінансувати людину у кризовій ситуації. Також не були враховані наші трирічні намагання розпочати програму влаштування підйомників для осіб-інвалідів, які живуть вище першого поверху».

«Серед інших питань, які пропонували депутати, – завершення робіт в амбулаторії селища Рудне. Один із депутатів розповів: «Нещодавно наша комісія здійснила виїзд на місце, де зараз «Рембуд» завершує роботи. Не вистачає трьох мільйонів гривень для того, щоб амбулаторія запрацювала. Також не враховували виконавчі органи, але пообіцяли, що наступного року врахують, виділення коштів на виготовлення проектно-кошторисної документації на СШ № 94 у Рясному, де немає ні актового, ні спортивного залів, не облаштована територія, немає жодних спортивних майданчиків, а діти харчуються у прилаштованих приміщеннях».

«Окрім того, депутати вирішили підтримати пропозицію своєї колеги депутата ЛМР Олени Пасевич про необхідність спрямувати 3,5 млн. гривень на облаштування прибудинкової території біля будинку на вулиці Під Голоском, 22, збудованого для воїнів АТО», – повідомили також на інформаційному порталі депутатів Львівської міської ради

Оксана Рубай підсумувала: «Ми будемо наполягати, щоб ті акценти, з якими ми виступили, були враховані, вийдемо з ними до бюджетної комісії і проситимемо віднайти кошти ще у липні».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини