У Львівській міськраді пригрозили штрафами власникам відкритих літніх майданчиків

11:45 3 листопада 2015 р.


Фото: zhitomir.today

Неприбрані кафе просто неба підлягатимуть примусовому демонтажу, який здійснюватиметься районними адміністраціями та передбачатиме відшкодування власниками коштів, витрачених на ці роботи.

«КП «Адміністративно-технічне управління» нагадує, що, згідно з ухвалою Львівської міської ради №2452 від 5 березня 2009 року «Про затвердження Порядку отримання дозволів на встановлення відкритих літніх майданчиків у Львові біля об’єктів ресторанного господарства для здійснення підприємницької діяльності», усі відкриті літні майданчики (далі ВЛМ) повинні бути демонтовані 1 листопада 2015 року, у зв’язку із закінченням сезону», – повідомили сьогодні, 3 листопада, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також поінформували:

«У разі невиконання умов даної ухвали, усі ВЛМ, не прибрані після 1 листопада, вважатимуться самовільно встановленими та підпадатимуть під штрафні санкції у розмірі від 850 до 1700 гривень. Також ці об’єкти підлягатимуть примусовому демонтажу, який здійснюватиметься районними адміністраціями міста Львова та передбачатиме відшкодування власниками коштів, витрачених на ці роботи.

Начальник відділу благоустрою ЛМР Марина Кустова повідомила також: «З метою виявлення та усунення порушень, інженери КП «Адміністративно-технічне управління» уже розпочали обстеження. У разі встановлення фактів функціонування ВЛМ, суб’єктам господарювання будуть скеровуватися вимоги демонтувати майданчики власними силами. У випадку невиконання вимог, складатимуться адміністративні протоколи, із подальшим поінформуванням районних адміністрацій». 

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу