У Львівській міськраді попередили, що двірники збиватимуть з дахів сніг і бурульки

11:00 15 листопада 2016 р.

У ЛМР закликають перехожих бути обережними.

У прес-службі Львівської міськради повідомили у вівторок, 15 листопада, що сьогодні двірники продовжують працювати над очищенням хідників від снігу, а також будуть збивати сніг з дахів будинків і бурульки. Відтак, перехожих просять бути обережними.

Голова Залізничної райдержадміністрації Надія Банах розповіла: «Зі 7:30 і до зараз в районі працює близько 300 двірників. Очищають тротуари від снігу, обгороджують і збивають ділянки з бурульками та снігом».

А голова Личаківської райдержадміністрації Іван Лозинський відзначив: «На даний момент працюють шість одиниць техніки, розчищають і вивозять сніг. Працюють близько 170 двірників, які розчищають хідники і обгороджують будівлі, на яких утворилися бурульки, щоб в подальшому їх збити».

Своєю чергою, заступник голови Галицької райдержадміністрації Андрій Зозуля повідомив: «Проводяться роботи з розчищення пішохідної частини та обгородження будівель з бурульками. Також додатково залучено шість одиниць техніки для вивозу снігу із пішохідної частини міста».

Натомість голова Сихівської РА Ірина Маруняк розповіла: «Сьогодні двірники й надалі розчищатимуть хідники, посипатимуть їх сіллю та піском, щоб були прохідні. Крім того, відповідна техніка відгортатиме накопичений сніг від тротуарів, піскосії посипатимуть внутріквартальні дороги. Всі працівники відділу житлового господарства перевірятимуть, наскільки якісно проведені роботи. До кінця дня всі хідники мають бути прохідними. Загалом до роботи залучено 360 двірників».

Натомість голова Шевченківської райдержадміністрації Олександр Удовенко повідомив: «Кожен двірник на своїй дільниці, а також майстри ЛКП обстежують дахи будівель, аби попередити падіння снігових брил чи бурульок. Найбільш небезпечні з них вже вчора позбивали. Протягом дня двірники й надалі розчищатимуть тротуари. Всього у районі працюватиме 382 двірники». 

Як поінформував голова Франківської райдержадміністрації Тарас Гнида, сьогодні у районі 420 двірників продовжуватимуть розчищати хідники, посипати їх сіллю. І надалі триватиме постійний моніторинг кожної дільниці, аби тротуари були прохідними, а також мешканці могли безпечно ходити біля будинків.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини