У Львівській міськраді перенесли розгляд проекту забудови біля парку

18:30 22 червня 2018 р.


Фото: varianty.lviv.ua

У ЛМР запевнили: «Виконавчий комітет переніс розгляд питання «Про погодження детального плану території у районі вулиці Стуса до межі парку «Снопківський».

Про це повідомили в п’ятницю в прес-службі Львівської міськради, де також конкретизували: «Сьогодні, 22 червня, на засіданні виконавчого комітету було перенесено розгляд питання «Про погодження детального плану території у районі вулиці Стуса до межі парку «Снопківський». Як зазначив головний архітектор Львова, це має бути дев’ятиповерховий будинок, який стоятиме поруч з парком, а не в його межах, відтак він не порушуватиме жодних містобудівельних норм».

Дослівно ж головний архітектор Львова Юліан Чаплінський розповів: «Суть питання полягає в тому, що вулиця Стуса впродовж останніх 10 років, вже забудувалася кількома будинками. Це почалося ще до зміни законодавства з 2008 року, і насправді вже, враховуючи ці зміни, ми всі нові будинки проводимо через міську будівельну раду, через обговорення, через зміни детальних планів, що в принципі дозволяє широко побачити людям, як формується вже з висотною забудовою вулиця».

Чаплінський також запевнив: «Ми проходили всі процедури, відбувалися громадські слухання, замовник представив протокол з підписами мешканців ОСББ, там більшість була «за», один «проти». І тому ми мали право це виставити на рішення виконкому. Оскільки члени виконавчого комітету вирішили, що по цьому питанню можуть бути зауваження, міський голова доручив ще раз надати меседж в громадськість, аби люди знали, що є такі наміри забудови і розуміли, що це має бути дев’ятиповерховий будинок, який стоятиме поруч із парком, а не в його межах».

dailylviv.com

До теми

18:51 24 червня 2021 р.

Обмежено рух транспорту на вул. Архипенка

Як повідомили у департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР, від сьогодні, 24 червня, і до 08.00 год 1 грудня 2021 р буде обмежено рух транспорту на вул. Архипенка, біля будинку №2.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу